Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Zrelaksuj się!

Autor: futerko. Data publikacji Wto, 2008-10-14 17:09

Dręczy cię nadmiar obowiązków? To niestety niechlubny standard w dzisiejszych czasach, gdzie ciężko jest znaleźć czas na odpoczynek. Aby zapewnić sobie chwilkę odprężenia zaparz filiżankę „Relax Tea”, która przyniesie rozluźnienie, swobodę i przyjemny relaks.
Każda z nas dobrze wie, że bycie kobietą to prawie praca a prawdę mówiąc to nie prawie praca tylko po prostu wykonywany zawód. Kobiety, narzeczone, żony, matki zabiegane, wymęczone, przemykają ulicami śpiesząc się z pracy do domu, gdzie zamiast odpoczywać dalej spełnią obowiązki. I tak od rana do wieczora, praca się nie kończy, praca trwa ...Codzienne problemy i wyzwania dosłownie wysysają z nas całą energię a na dodatek fundują nam pewne obciążenia psychiczne i kiedy w końcu przychodzi upragniony czas wypoczynku okazuje się, że mimo ogromnego zmęczenia fizycznego nie możemy odpocząć, zrelaksować się. Umysł przepełniony myślami i analizami minionego dnia nie jest w stanie się uspokoić, natrętne myśli krążą wokół nie zakończonych spraw i zadań, nad którymi trzeba będzie popracować jutro. No właśnie jutro to jutro a nie dziś!!! Jeżeli nie możesz przestać myśleć o tym, co jeszcze powinnaś zrobić, układać planów i rozwiązań dla zadań, którymi powinnaś zająć się jutro lub w najbliższej przyszłości. Jeżeli trudno ci się odprężyć i po prostu zrelaksować, wypróbuj owocowy sposób na przyjemne rozluźnienie. Owocowa herbata „Relax” „Czas na Herbatę” jak sama jej nazwa wskazuje jest po to, aby dawać owocową rozkosz oraz odprężać i relaksować za pomocą działania swoich składników. „Relax” to mieszanka zawierająca miedzy innymi kawałeczki prawdziwych jabłek i malin, skórkę cytrynową i pomarańczową, dziką różę, melisę oraz miętę. Melisa od wieków znana jest ze swych właściwości leczniczych, stosowana jest w stanach pobudzenia nerwowego, uczuciach niepokoju, nerwicach serca, w problemach z bezsennością oraz jako środek rozkurczający, wskazany w przypadkach dolegliwości żołądkowych na tle nerwowym. Również dodatek mięty ma działanie uspokajające, rozkurczowe oraz łagodzące bóle. Bez względu na to gdzie jesteś, w pracy czy w domu, gdy potrzebujesz odprężenia, zaparz filiżankę herbaty „Relaks”, która wypieści twoje podniebienie i zmysły, jej składniki pozwolą rozluźnić się a jej aromat przeniesie twoje myśli w spokojne miejsce, z dala od natłoku obowiązków i codziennych zadań, gdzie poczujesz się swobodna, zrelaksowana i po prostu szczęśliwa.

Sklepy i stoiska „Czas na Herbatę”
Cena: ok. 9.50 zł – 50 g

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj