Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Skoncentruj się … naturalnie!

Autor: futerko. Data publikacji Nie, 2009-09-20 21:22

Miewasz kłopoty z koncentracją? Trudno ci się skupić? W pracy czy w szkole rozprasza cię nawet długopis leżący na biurku albo stojący obok kubek z kawą? ”Czas na Herbatę” wie jak ci pomóc…naturalnie!

Idziesz do pracy, naładowana energią i z gotowym planem dnia. Dokładnie wiesz, niemalże godzina po godzinie, jakie czynności będziesz wykonywała i które ze spraw po kolei powinnaś załatwić. Jednak gdy tylko zasiądziesz do swoich obowiązków i zaczynasz wdrażać je w życie, po chwili ogarnia cię jakieś dziwne rozkojarzenie, wszystko cie rozprasza a twoje myśli krążą tak naprawdę nie wiadomo gdzie…
Jeżeli dobrze znasz ten scenariusz to znaczy, że masz kłopoty z koncentracją a te, jak wiadomo są uciążliwe i wydatnie utrudniają wykonywanie obowiązków, prowadząc do chaosu i błędów, jakie popełnia się przez rozkojarzenie i brak skupienia.
Zaburzenia koncentracji mogą występować na różnych podłożach i z bardzo różnych powodów, bardzo różnorodna jest także skala tego zjawiska, jednak bez względu na nią brak koncentracji potrafi skutecznie uprzykrzyć ludziom życie. Istnieje klika sposobów na opanowanie tego stanu. Jednym z nich jest oparta na naturalnych składnikach herbata, której nazwa mówi sama za siebie. Herbata „Koncentracja” - „Czas na Herbatę” łączy w sobie miedzy innymi herbatę czarną, zieloną herbatę gunpowder, dodatek miłorzębu i orzeszków coli. Każdy z tych składników ma działanie, które wpływa na poprawę koncentracji. Od dawna wiadomo, że zielona herbata gunpowder oczyszcza organizm z toksyn, wzmacnia układ oddechowy i nerwowy, aktywizuje pracę mózgu, co prowadzi do poprawy zdolności koncentracji, zdolność tą wspomaga także teina zawarta w czarnej herbacie. Ważnym składnikiem „Koncentracji” jest pobudzająca mate. Na wyostrzenie percepcji i poprawę koncentracji niebagatelnie wpływa dodatek orzeszków coli, które dzięki zawartości kofeiny usuwają oznaki zmęczenia, senność oraz pomagają “rozjaśnić” umysł dzięki pobudzeniu kory mózgowej, a przez to całego centralnego układu nerwowego. „Koncentracja” łączy w sobie wielką moc specjalnie dobranych składników, dzięki czemu z pewnością pomoże opanować rozkojarzenie i skoncentrować się nawet na zadaniach wymagających wiele uwagi i skupienia.

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj