Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Poznaj Siłę Serca

Autor: prsolution. Data publikacji Czw, 2008-09-25 14:32

Teoretycznie każdy z nas wie o tym, że powinien dbać o zdrowie i jak powinien dbać o zdrowie – regularnie robić badania, zdrowo się odżywiać i zażywać ruchu. Praktyka niestety często mija się z teorią w czasach, w których wszyscy są zapracowani, zajęci, zabiegani …

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza, założona przez Prof. Z. Religę postanowiła aktywnie pozyskiwać fundusze na walkę o zdrowie wszystkich Polaków, powołując w tym celu Grupę Gospodarczą Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii (GGFRK). Dzięki GGFRK powstał Projekt „Poznaj Siłę Serca”. Jest to nowatorski program aktywnego pozyskiwania funduszy na rzecz projektów badawczych Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, na doskonalenie metod ratowania ludzkiego życia w sytuacji zagrożenia serca, na rozwój polskiej kardiochirurgii, prace naukowo-badawcze oraz szeroko rozumianą profilaktykę zdrowotną, szerzenie wiedzy i budowanie społecznej świadomości konieczności dbania o zdrowie. Każdy z nas wie, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego ważnym zadaniem, realizowanym przez GGFRK jest promowanie aktywnego, zdrowego trybu życia, racjonalnego odżywiania się i uprawiania sportów jako najskuteczniejszej profilaktyki chorób serca.
Dlatego, wspólnie z naukowcami, zostały opracowane produkty, zawierające specjalne mikroelementy oraz substancje poprawiające ogólny stan zdrowia i naturalną odporność organizmu, a w konsekwencji zmniejszające podatność na infekcje będące często przyczyną powikłań w postaci niewydolności mięśnia sercowego. Produkty te zostały opatrzone znakiem „Siła Serca” i są rekomendowane przez Fundację jako produkty prozdrowotne, korzystnie wpływające na nasz organizm. Należą do nich m.in. makaron z amarantusem Sulma, ciasteczka owsiane Mamut, sole i solanki Zabłocka.
Szukajmy w sklepach produktów opatrzonych logo „Siła Serca”, bo kupując je dbamy nie tylko o swoje zdrowie, ale wspieramy osoby chore na serce i uczestniczymy w programie profilaktyki chorób serca.

www.silaserca.pl

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj