Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Piknikowe smakołyki Siła Serca z błonnikiem

Autor: prsolution. Data publikacji Pon, 2008-05-26 10:35

Wiosna to czas zabaw i pikników. Nie zapomnijmy zapakować do piknikowego kosza, oprócz różnego rodzaju wiktuałów, także słodkich przekąsek, najlepiej w postaci zdrowych ciasteczek owsianych Siła Serca.

Do naszych serce i ogrodów już na dobre zawitała wiosna. Zieleniąc trawniki i drzewa, obsypując krzewy urokliwymi kwiatami, zrodziła w nas nieodpartą pokusę obserwowania z bliska niezwykłego procesu odradzania się natury. Chcemy czuć pod stopami miękką trawę, wdychać zapach kwitnącej jabłoni i słyszeć szum liści.
Chcąc dzielić się z przyjaciółmi tym corocznym odkrywaniem świata na nowo, zorganizujmy wspólny piknik na łonie natury. Wybór miejsca nie powinien nam dostarczyć problemów, musi być pełne zieleni, z dala od ruchliwych dróg i przeludnionych chodników. Może to być sad, leśna polana lub łąka, najlepiej nad brzegiem rzeki, bo mamy wtedy dodatkową atrakcję – szum płynącej wody, który relaksuje i potęguje świadomość obcowania z przyrodą.
Obowiązkowym atrybutem każdego pikniku oprócz koca oczywiście jest kosz pełen smacznego jedzenia. Przygotowując piknikowe przekąski, pamiętajmy, aby były zdrowe i lekkie. Lekkości, którą z pewnością nasz organizm doceni, dodadzą nam ciasteczka owsiane Siła Serca, które ze względu na swoje właściwości pro zdrowotne polecane są przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii założoną przez Prof. Zbigniewa Religię w ramach programu Poznaj Siłę Serca. Celem tego programu jest profilaktyka zdrowotna, szerzenie wiedzy i budowanie społecznej świadomości konieczności dbania o zdrowie. Ciasteczka owsiane Siła Serca oprócz tego, że nie zawierają konserwantów i mają w składzie ponad 28% płatków owsianych są źródłem błonnika pokarmowego. A błonnik nie tylko pomaga zrzucić zbędne kilogramy, ale również obniża poziom cholesterolu, zmniejsza ryzyko miażdżycy, oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich. Jego dodatkową zaletą jest to, że zapobiega chorobom nowotworowym, szczególnie jelita grubego i piersi.
Spędzając przyjemnie czas na zabawie i odpoczynku, w otoczeniu kojącej zieleni, rozkoszując się smakiem ciasteczek owsianych Siła Serca, będziemy mieli świadomość, że dostarczamy naszemu organizmowi to, co najlepsze i najzdrowsze.

www.silaserca.pl

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj