Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Energia na cały dzień

Autor: prsolution. Data publikacji Pią, 2010-01-15 12:43

Wstajemy rano i już czujemy się niewyspani. W drodze do pracy towarzyszy nam ziewanie, a oczy same się zamykają. Pierwszy kubek kawy stawia nas na nogi, jednak nie na długo. Pijemy więc następny i następny… a energii zamiast przybywać, ciągle ubywa.

Nic na to nie poradzimy: żyjemy szybko. Nie chcemy ,,marnować czasu” na spokojne i zdrowe śniadania, których często nie jemy wcale. Gdy poczujemy się naprawdę głodni, sięgamy po szybkie przekąski, które tylko pozornie zaspokajają apetyt - to tylko puste kalorie, które odkładają się w coraz większych fałdkach tłuszczu. Kawa, wypłukując magnez z naszego organizmu, powoduje częste skurcze kończyn oraz przyczynia się do rozdrażnienia, stresu, a nawet depresji. Odpowiednia suplementacja magnezu mogłaby skutecznie przeciwdziałać przemęczeniu i nerwicom, jednak w codziennym ferworze obowiązków zapominamy o zażywaniu jakichkolwiek tabletek. Najlepszym rozwiązaniem jest więc dostarczanie organizmowi magnezu w naturalnej, łatwo przyswajalnej formie, najlepiej smacznej i pożywnej. I tutaj z pomocą przychodzą nam różne przekąski zbożowe, które w swoim składzie zawierają głównie owies, bogate źródło witaminy B1, żelaza oraz magnezu. Za przykład posłużyć mogą przekąski Elovena, produkowane z najwyższej jakości skandynawskich zbóż, zawierających duże ilości błonnika, wysokiej jakości białka oraz tłuszcze roślinne. To lekki i odżywczy posiłek lub przekąska, na długo i skutecznie zaspokajający głód dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu, który dodatkowo utrzymuje poziom cukru na stałym, właściwym poziomie. Ciasteczka Elovena mogą stanowić zarówno drugie śniadanie, podwieczorek, jak i lekką kolację. Są lekkostrawne, dlatego mogą być polecane również dla osób z nadwagą i dbających o linię. Ich poręczne, małe opakowania są doskonałe do szkoły, pracy lub na trening, pozwalając w każdej chwili uzupełnić braki w energii i zrobić to z przyjemnością dzięki trzem wybornym smakom przekąsek: z owocami, z cynamonem i z borówkami.
Przekąski Elovena uzyskały rekomendację Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Z. Religi w Zabrzu i wchodzą w skład projektu profilaktyki zdrowotnej Siła Serca realizowanego przez Grupę Gospodarczą Fundacji. Oznacza to, że misja firmy Raisio, dystrybutora przekąsek Elovena współgra z założeniami Fundacji, która propaguje ideę prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Decydując się na zakup produktów oznaczonych logiem Siła Serca, powinniśmy wiedzieć, że nie tylko dbamy o własne zdrowie ale także wspieramy budowę systemu wspomagania serca dla dzieci realizowaną przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza, gdyż część dochodu ze sprzedaży tych produktów przeznaczana jest właśnie na ten cel. Więcej informacji na www.silaseca.pl

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj