Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Niebezpieczne toksyny

Autor: futerko. Data publikacji Wto, 2008-10-14 16:54

Czy wiesz jak groźne dla zdrowia są wszechobecne toksyny? Trujące, toksyczne zagrożenie dotyka dosłownie wszystkich, dlatego warto sięgnąć po preparat Saluran, który poprzez oczyszczenie organizmu z toksyn wpłynie na poprawę zdrowia, kondycji i samopoczucia.

Czy wiesz, że toksyny to groźne trucizny, które niestety znajdują się w naszym najbliższym otoczeniu? Są wszędzie, w wodzie, glebie i żywności. Różne szkodliwe substancje chemiczne wnikają do naszego organizmu przez skórę, płuca, układ pokarmowy i po prostu nas trują. To niebezpieczne dla zdrowia a nawet życia, bo toksyny to trucizny, które po wchłonięciu do organizmu mogą zaburzać jego funkcjonowanie, a w niektórych przypadkach prowadzić nawet do śmierci.
Często nie zdajemy sobie sprawy, jakie to groźne a powinniśmy mieć świadomość, że problem zanieczyszczenia organizmu przez toksyny dotyczy każdego z nas i to bez wyjątku. Większości z nas trucizna kojarzy się z bardzo obcą i niedostępną substancją taką jak arszenik lub strychnina, tym czasem poważnym zagrożeniem dla ludzkiego organizmu są toksyny występujące najczęściej w bardzo małych dawkach o różnym stężeniu oddziaływujące na ludzki organizm przez długi, wieloletni okres czasu. Skupiska szkodliwych toksyn są dosłownie wszędzie. Najczęściej spotykanymi toksynami są pestycydy, węglowodory lub dioksyny. Powstają one w wyniku spalania śmieci lub zanieczyszczeń powodowanych odpadami przemysłowymi. Nawet pralnie chemiczne lub ścieranie opon samochodowych w trakcie ruchu ulicznego są w stanie toksycznie zagrozić naszemu zdrowiu. To oczywiście nie wszystko, w naszym otoczeniu i pożywieniu występuje wiele toksycznych substancji, miedzy innymi są to metale takie jak glin, ołów i kadm. Glin występuje w warzywach pochodzących z zakwaszonych gleb a te niestety stanowią ponad połowę gleb w Polsce, można wiec sobie wyobrazić jak często jemy zanieczyszczone warzywa. Glin, czyli po prostu aluminium kryje się także w napojach w puszkach, potrawach pieczonych w folii aluminiowej w pieczywie i proszkach do pieczenia. Jego podwyższona zawartość w organizmie zaburza pamięć i może prowadzić do Alzheimera. Groźny kadm zawarty jest w spalinach i dymie z papierosów, szkodzi miedzy innymi na nerki i prowadzi do nowotworów. Ołów, który do niedawna był składnikiem benzyny jest także bardzo niebezpieczny a jego podwyższona zawartość w organizmie może uszkodzić wątrobę, nerki i mózg. Martwiącym jest fakt, iż ołów jest obecny w niektórych kosmetykach lub farbach do włosów. Zagrożenia wynikające z trujących związków chemicznych obecnych w naszym środowisku, jak i same związki można wymieniać w nieskończoność. Zła dieta i stres także prowadza do kumulowania toksyn. Warto wiedzieć, że pierwszymi objawami nagromadzenia toksyn w organizmie jest ogólne przemęczenie, obniżenie sprawności fizycznej i psychicznej, zły nastrój, problemy z koncentracją, bóle głowy, choroby skóry, obniżenie odporności oraz alergie.
W związku z tym dotykającym nas wszystkich toksycznym zagrożeniem warto zapoznać się z metodami oczyszczania organizmu z toksyn, i podjąć takie działania, które na pewno wpłyną na poprawę zdrowia, kondycji i samopoczucia. Jest kilka metod oczyszczania organizmu z toksyn, kuracje oczyszczające należy przeprowadzać rocznie minimum cztery razy najlepiej na przełomie pór roku. Oczyszczanie organizmu za pomocą ziół wykazujących działanie saluretyczne, czyli takie, które powoduje usuwanie przez nerki jonów sodu i potasu, a wraz z nimi wody działa moczopędnie i przeciwobrzękowo. Działanie saluretyczne wykazuje miedzy innymi korzeń mniszka, ziele skrzypu i korzeń pokrzywy. Ekstrakty tych roślin połączone zostały w preparacie Saluran Vitana o działaniu mającym na celu usuniecie i oczyszczenie organizmu z toksyn. Saluran wzbogacony jest także innymi składnikami wspomagającymi wydalanie wody a wraz z nią zbędnych postmetabolicznych substancji i niebezpiecznych toksyn. Wygodny w użyciu Saluran Vitana skutecznie oczyszcza organizm z nagromadzonych trujących substancji. Warto sięgnąć po ten preparat i sprawić sobie kurację, która z pewnością doprowadzi do detoksykacji i wiążącego się z nią lepszego samopoczucia, poprawy witalności i koncentracji, lepszego trawienia, poprawy wyglądu i cery. Nie warto bagatelizować problemu, który dotyka nas wszystkich i powoli truje nas dzień po dniu, toksyny są naprawdę niebezpieczne a przez to, że otaczają nas i atakują z każdej strony trudno ich tak naprawdę unikać.

Marka: Vitana, Opakowanie: 60 tabletek, Cena: ok. 25 zł

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj