Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Nawilżacz

Autor: kopaczek. Data publikacji Nie, 2006-11-05 23:50

Jeżeli jesteś konserwatywną kobietą i wybierasz tradycyjne metody troski o zdrowie zapewne wiesz że w zimie kiedy grzejniki aż czerwienieją z gorąca to w mieszkaniu trzeba używać nawilżaczy.

W mieszkaniu powinno być 20-22 st. C i 40-60 proc. wilgotności. W takich warunkach czujemy się najlepiej. Gdy jest za sucho, łatwiej zapadamy na infekcje górnych dróg oddechowych, może nas drapać w gardle, mogą swędzieć oczy i szkodzić na zdrowie

Również na meble nie wypływa to zbyt dobrze. Drewniane elementy mogą pękać, a papierowe bibeloty stają się kruche i podatne na uszkodzenie. Na plastikowych wykładzinach, ubraniu utrzymują się ładunki elektrostatyczne, które powodują nieprzyjemne “porażenieâ€? przy dotknięciu, a nawet mogą uszkodzić czułe podzespoły elektroniczne.
Nawilżacz powietrza 2 szt. w komplecie

Suche powietrze w pomieszczeniu? Można temu zapobiec! Oferowany zestaw dwóch nawilżaczy ochroni Wasze mieszkanie i dom przed suchym powietrzem. Wystarczy powiesić na grzejnik i napełnić wodą. Zabawny nadruk w krówki przyciągnie z pewnością wszystkich uwagę i wywoła duży uśmiech na twarzy! Ceramika. Polecamy ciekawą ofertę. Warto też dodać że kuchnia kobiety jest zawsze ciekawa z różnymi dodatkami.

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj