Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Dobry klimat z Mgiełka solankową Siła Serca

Autor: prsolution. Data publikacji Czw, 2008-11-13 14:11

Suche powietrze sprawia, że nasza skóra jest wysuszona i ściągnięta, nos zatkany i męczy nas suchy alergiczny kaszel. Aby temu zapobiec koniecznie trzeba nawilżać powietrze, wlewając do nawilżaczy Mgiełkę solankową Siła Serca.
W domu i w biurze spędzamy prawie 3/4 życia, dlatego warto zadbać nie tylko o funkcjonalność i estetykę wnętrz, w których przebywamy, ale także o … klimat. Dzięki właściwemu klimatowi i odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniach nasz organizm będzie lepiej funkcjonował. Suche powietrze jest przyczyną wielu alergii oddechowych. Ma też niebagatelny wpływ na naszą skórę, która staje się ściągnięta i wysuszona. Objawy te nasilają się zwłaszcza teraz, w sezonie grzewczym. Często nęka nas wtedy suchy, trudny do wyleczenia kaszel o podłożu alergicznym, mamy zatkany nos i łzawią nam oczy. Co więc zrobić, aby w naszym domu czy biurze zapanował dobry klimat? Odpowiedz jest prosta – nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać powietrze. Można to robić poprzez umieszczenie tradycyjnych nawilżaczy na kaloryferach, można też stosować specjalne urządzenia do nawilżania powietrz. Ważne jest, aby do nawilżania użyć jodowo-bromowo-borowej Mgiełki solankowej Zabłocka. Mgiełka solankowa jest to woda mineralna wydobywana w miejscowości Dębowiec k/Skoczowa. Jest to solanka termalna charakteryzująca się bogatym składem mineralnym oraz wyjątkową koncentracją jonów jodu i bromu. Zabłocka mgiełka solankowa Siła Serca nawilża drogi oddechowe, dzięki czemu ułatwia oddychanie. Wzbogaca też atmosferę w pomieszczeniach w jod i inne minerały oraz nawilża i oczyszcza powietrze z pyłów oraz alergenów. Jest też stosowana do ujemnego jonizowania powietrza. Jeden litr Mgiełki solankowej Siła Serca zawiera ponad 100 mg jodu, podczas gdy w innych eksploatowanych złożach rzadko dochodzi do 30mg, a woda w Bałtyku nie przekracza 5 mg. Użycie mgiełki solankowej zapewnia mikroklimat i właściwą wilgotność powietrza. Co istotne, Zabłocka mgiełka solankowa ze względu na swoje prozdrowotne właściwości jest polecana przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza oraz bierze udział w programie Poznaj Siłę Serca. Celem tego projektu jest profilaktyka zdrowotna, szerzenie wiedzy i budowanie społecznej świadomości konieczności dbania o zdrowie oraz zbiórka funduszy na badania i działalność Fundacji. Jednym z głównych kierunków działania Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii są badania nad protezami serca, zastawek, badania z dziedziny biocybernetyki oraz nowoczesnej biotechnologii i budowa Polskiego Sztucznego Serca. Kupując Zabłocką mgiełke solankową Siła Serca, nie tylko dbamy o własne zdrowie, ale także ratujemy ludzkie życie poprzez wspieranie akcji budowy Polskiego Sztucznego Serca.

Produkt: Mgiełka Solankowa Siła Serca
Pojemność: 950 ml
Cena: ok.11,00 zł
www.silaserca.pl

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj