Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

AUTOPUNKTER pomaga w leczyć niedowłady, stwardnienie rozsiane, reumatyzm

Autor: lukluk. Data publikacji Pon, 2006-12-18 19:19

Leczenie takich chorób jak stwardnienie rozsiane, zanik mięśni, czy migrena można wspomagać akupunkturą lub jej odmianą kupresurą. Dowiedz się więcej na temat Akupunktury bez igieł, która leczy bóle głowy, bóle kręgosłupa, zanik mięśni, niedowłady, stwardnienie rozsiane, reumatyzm i inne choroby.

Firma INFELMARK s.c. produkuje sprzęt medyczny do Akupunktury bez igieł - elektropunktury. Urządzenia do elektropunktury wykorzystywane są przy leczeniu komplementarnym chorób przewlekłych i we wspomaganiu systemu odpornościowego. Używając urządzeń do elektropunktury firmy INFELMARK można skutecznie leczyć między innymi bóle głowy, bóle kręgosłupa, reumatyzm, zanik mięśni, niedowłady, stwardnienie rozsiane, i wiele innych chorób, samodzielnie w domu. Firma INFELMARK opracowała i skutecznie wprowadziła na rynek przyrządy do indywidualnej stymulacji serii AUTOPUNKTER, dzięki czemu skuteczny i bezpieczny sposób uzupełniającego samoleczenia stał się dostępny dla każdego. Firma INFELMARK wyposaża w profesjonalne elektrostymulatory także gabinety lekarskie i rehabilitacyjne.

Zapraszamy na naszą stronę.

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj