Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

ArtClinic

Autor: artclinic. Data publikacji Pią, 2008-09-26 23:20

Wielkopolskie Centrum Alergologii i Dermatologii Estetycznej „Art Clinic” jest jednym z najnowocześniejszych tego typu ośrodków w kraju nie odbiegającym swoimi standardami od przyjętych norm europejskich i światowych. Centrum skupia wybitny zespół specjalistów w dziedzinie alergologii, dermatologii ogólnej, estetycznej i laserowej, a także innych specjalności ważnych w leczeniu chorób alergicznych i skórnych jak pediatrii, pulmonologii czy chirurgii onkologicznej pracujących pod kierownictwem prof. dr hab. med. Wojciech Silnego, kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
W Wielkopolskim Centrum Alergologii i Dermatologii Estetycznej „Art Clinic” wykonywane są badania diagnostyczne przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu w zakresie chorób alergicznych, dermatologicznych i nowotworowych skóry łącznie z czerniakiem, których wyniki pozwalają naszym lekarzom na precyzyjne i trafne postawienie diagnozy oraz podjęcie stosownej terapii zgodnie z wytycznymi najwyższych autorytetów krajowych i zagranicznych. Ponadto w Wielkopolskim Centrum przeprowadza się szereg zabiegów z kręgu dermatologii estetycznej poprawiających jakość skóry, usuwających wady kosmetyczne, wykorzystujących najnowsze rozwiązania w dziedzinie współczesnej laseroterapii.
Lekarze Wielkopolskiego Centrum są członkami wielu Polskich i Europejskich Towarzystw Naukowych, regularnie uczestniczą w Kongresach Naukowych na całym świecie, współpracują z licznymi ośrodkami o podobnym profilu, sięgają po aktualne najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny jednocześnie udoskonalając własny warsztat diagnostyczny i leczniczy zgodnie z regułami dobrej praktyki lekarskiej.

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj