Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

zabawki

Szukasz pomysłów na Halloween? Odkryj sekret Voltage

Autor: lex. Data publikacji Śro, 2006-09-20 22:34

Do niedawna na koncertach, podczas różnego rodzaju eventów sprzedawano tylko świecące bransoletki lub pałeczki. Od niedawna w Polsce dostępny jest nowy niesamowity produkt - Świecący żel Voltage.

Nocne koncerty, pokazy sztucznych ogni, parady uliczne i inne nocne imprezy już nigdy nie będą takie same!

Teraz i Ty możesz zabłysnąć w tłumie. Wyobraź sobie wydarzenia sportowe (włosy w kolorze Twojej drużyny), nocne gry i polowania, bale przebierańców, imprezy w klubach, imprezy dla dzieci itd.

Voltage można również nałożyć na przedmioty, banery, samochody, plakaty, drewno, plastik, metal, gumę... możesz to sobie wyobrazić? Na tym właśnie polega magia tego produktu. Jest bezpieczny i zmywa się zwykłym szamponem.


Jak właściwie wybrać zabawki dla najmłodszych dzieci?

Autor: robertr. Data publikacji Śro, 2006-06-21 09:32

Bez wątpienia najważniejszym czynnikiem przy wyborze zabawek jest ich bezpieczeństwo dla twojego dziecka. Organizacje konsumenckie wydają szereg publikacji dotyczących tego zagadnienia. Warto zapoznać się z nimi choćby pobieżnie, jeśli mamy dziecko lub pracujemy z dziećmi. Zabawki dla dzieci mogą być bowiem nie tylko źródłem radości ale mogą też niestety stwarzać zagrożenie. Warto wystrzegać się kupowania zabawek używanych, które mogą być uszkodzone lub niesprawne. Dokładnie przyglądaj się zabawkom czy nie maja na przykład luźnych części, które mogłyby zostać połknięte przez dziecko. Pamiętaj, że to właśnie ty stanowisz ostatnia linie obrony dla bezpieczeństwa swojego dziecka. Zawsze zapoznaj się z instrukcją użytkowania zanim przekażesz zabawkę dziecku.


Zabawki i gry dla dzieci

Autor: arksi. Data publikacji Czw, 2006-06-08 12:10

Nasze dzieci to największy skarb. My rodzice, dbamy o to aby wychowywać nasze pociechy jak najlepiej. Najważniejszy jest rozwój dziecka w pierwszych miesiącach, pierwszych latach życia. Zapraszam Was rodzice do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego z zabawkami Tuptus. W ofercie znajdą Państwo: Zabawki edukacyjne dla dzieci, Gry dla najmłodszych, Akcesoria dziecięce takie jak: karuzele, maty edukacyjne dla najmłodszych, leżaczki, chodziki, samochody, jeździki. W ofercie zabawki renomowanych firm takich jak: Fisher Price, Tiny Love, Little Tikes, EPEE, MB, Parker, Play-Doh, Playskool, Tomy, Zapf Creation, Sassy oraz zabawki dla dzieci innych producentów.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj