Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

wyniki

XII Puchar TP

Autor: stefanprecel. Data publikacji Czw, 2008-10-02 10:13

W czwartek, 14 czerwca w Międzyrzecu Podlaskim najlepsze drużyny XII Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci im. Marka Wielgusa regionu lubelskiego będą walczyć o zwycięstwo w finale wojewódzkim i awans do półfinałów turnieju. Będzie to ostatni z finałów rozgrywany we wszystkich województwach w tym sezonie. Turniej zgromadził w tym roku prawie 25 tysięcy dzieci. Turniej ma rangę Mistrzostw Polski 11-latków. Organizowany jest przez PZPN, a głównym sponsorem jest od 5 lat Telekomunikacja Polska. Lubelski finał województwa odbędzie się w czwartek pomiędzy 10 a 16.


Piłka Nożna

Autor: stefanprecel. Data publikacji Wto, 2008-08-19 12:45

W piłke nożną na każdym kontynencie dzieci grają od niepamiętnych czasów. Początkowo zaczynają jako trampkarze, gdzie muszą być zawzięci, konsekwentni i trenować z uporem. Uczą się kooperacji z innymi zawodnikami z drużyny. Najlepsi z nich trafią do klubów piłkarskich. Gra w piłkę nożną stała się popularna na całej kuli ziemskiej. Największy entuzjazm futbol budzi w Europie i Ameryce Południowej. Mecze klubowe i reprezentacji narodowych gromadzą na stadionach i przed ekranami telewizorów miliony kibiców. Gra w piłkę nożną jednoczy wszystkich ludzi.


Forum Bukmacherskie - do czego służy?

Autor: ignition. Data publikacji Nie, 2006-04-02 22:09

Ostatnio w polskim internecie możemy zauważyć wzmożone zainteresowanie tematyką bukmacherstwa. Człowieka od dawno pociągało ryzyko, ale także chęć szybkiego wzbogacenia się.
Taką możliwość dają nam Internetowe Zakłady bukmacherskie.
Nie wychodząc z domu możemy postawić na naszego faworyta, i emocjonować się transmitowanym spotkaniem. Jednak internet daje o wiele większe możliwości i bukmacherzy tacy jak bet-at-home, betandwin czy sportingbet przygotowali możliwość obstawiania meczy w czasie ich trwania czyli tzw.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj