Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

woda

Struktura wody i zdrowie.

Autor: Mazur. Data publikacji Czw, 2009-06-25 07:10

Rozpocznijmy od pewnej konstatacji:
„«To nieprawdopodobne, ale nie rozumiemy zupełnie budowy wody» – powiedział specjalista w dziedzinie fizyki chemicznej Uniwersytetu w Stanford Anders Nilsson.
Dr Nilsson i jego koledzy badali wody za pomocą promieniowania rentgenowskiego i stwierdzili, że struktura wody w rzeczywistości jest zupełnie inna od tego, co jest napisane w podręcznikach i że naukowcy od ponad 100 lat przyjmują to na wiarę.”


Uśmiechnij się do życia z wodą Fitall

Autor: prsolution. Data publikacji Pon, 2008-05-19 15:52

Sieć sklepów EKO wprowadza do sprzedaży nowy produkt w postaci naturalnej wody źródlanej Fitall. Ta wysokiej jakości woda wydobywana z terenów Popradzkiego Parku Krajobrazowego dostępna będzie w wersji gazowanej i niegazowanej.


Jesteśmy nabijani w butelkę

Autor: Mazur. Data publikacji Śro, 2007-08-15 07:06

„Woda pełna zdrowia" słyszymy miły zachęcający głos wydobywający się z głośnika telewizora. „Woda zdrowia ci doda" słyszymy przełączając na inny program ratując się w ten sposób przed zalewającymi nas reklamami. Będąc jednak w sklepie zastanawiamy się jednak, jaką to wodę kupić. Niejednokrotnie wybieramy tę reklamowaną, ponieważ na etykiecie można przeczytać ile to związków mineralnych w niej się znajduje. A lista takowych związków mineralnych wciąż się wydłuża ku naszemu zadowoleniu i firm, które takowe sprzedają.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj