Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

walentynki

Z serca dla serca od serca czyli... Dzień Zakochanych

Autor: GM FRK. Data publikacji Czw, 2012-02-09 11:31

Powszechnie uważa się, że Walentynki to kolejny przejaw amerykanizacji i komercjalizacji napływającej do naszego kraju zza oceanu. Nie do końca jest to prawdą, gdyż początków Walentynek (tak jak i początków wielu innych symboli USA, jak chociażby Halloween, hamburgery czy pizza) należy szukać w Europie.


Walentynki inne niż zwykle

Autor: k.gromada. Data publikacji Śro, 2010-02-03 15:16

Wraz z początkiem lutego witryny sklepowe zapełniają się czerwonymi serduszkami, uśmiechniętymi pluszakami oraz mnóstwem podobnych podarunków spod znaku I LOVE YOU. Zapracowani i ciągle spóźnieni, 13. lutego spostrzegamy, że tak naprawdę nie mamy pomysłu na prezent walentynkowy. Na biurkach naszych ukochanych lądują więc znów czerwone róże lub bokserki. Może jednak warto zastanowić się wcześniej nad prezentem innym niż zwykle, takim, który oboje wspominać będziemy z radością?


Czas na walentynkowy wieczór tylko we dwoje

Autor: futerko. Data publikacji Śro, 2009-02-11 15:24

Nadchodzi walentynkowy czas!!!Daj się ponieść miłosnym uczuciom i mile zaskocz ukochaną osobę w walentynkowy wieczór! Zaproś ją na aromatyczny „Spacer Kochanków”, czyli romantyczną kolację zakrapianą …herbatą!


Prezent na Walentynki ? Przepiękne pióra czekają

Autor: mixrad. Data publikacji Nie, 2008-01-27 23:19

Zawsze gdy nadchodzi 14 luty zastanawiamy się co podarować swojej ukochanej osobie. Jak zwykle wybór jest niezwykle trudny. Można przecież kupić tak wiele rzeczy. Można kupić prezent zbyt śmieszny lub zbyt poważny. Zawsze jednak doceniony zostanie prezent praktyczny.

Zawsze eleganckim i praktycznym prezentem jest pióro lub długopis.
Jednak żeby wrażenie było duże, musi być to coś oryginalnego, jakaś nowość, coś niezapomnianego.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj