Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

wakacje

Kampania Grecos Holiday z Anną Wyszkoni

Autor: Joanna Janczy. Data publikacji Czw, 2011-06-02 11:13

Biuro podróży Grecos Holiday, specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów do Grecji, przygotował pierwszą zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową, która wystartowała 20 maja 2011r.

Liczba klientów biura, istniejącego na polskim rynku od 2005r., z roku na rok zwiększa się – obecnie z bogatych ofert Grecos Holiday korzysta ok. 40 tys. osób.


Greckie smaki

Autor: Joanna Janczy. Data publikacji Czw, 2011-05-19 16:02

Grecja, kierunek cieszący się ogromną popularnością wśród spragnionych słońca i ciepłego morza Polaków, kojarzy się nam przede wszystkim z niezmiernie urokliwymi białymi domkami okraszonymi niebieskimi okiennicami, przyjaźnie nastawionymi do rzeszy turystów autochtonami oraz przepyszną, uważaną za jedną z najzdrowszych, kuchnią śródziemnomorską, w której królują oliwki, owoce morza i ser feta. Co sprawia, że tak chętnie sięgamy po specjały tego rejonu Europy?


Agroturystyczny urlop i spanie na sianie

Autor: nianiaogg. Data publikacji Sob, 2008-10-25 10:00

Mieszkanie w dużym mieście, to mieszkanie w zgiełku, hałasie i smogu. Nic dziwnego, że większość mieszkańców dużych miast tak czeka aby móc wyjechać na urlop na łono natury, gdzieś gdzie jest cicho i spokojnie. Dla zmęczonych miastem osób, spacer po lesie, widok pasących się krów i ogólnie wiejskie landszafciki to niesamowita okazja do odpoczynku i zregenerowania sił.


Mazury Garbate - domki nad jeziorem

Autor: tady. Data publikacji Wto, 2008-04-01 20:53

Mazury Garbate – to mało jeszcze odkryty region na mapie Polski mimo wielu jego atrakcji. Dodatkowym atutem tego regionu jest najczystsze w Polsce powietrze. Według opinii turystów odwiedzających Mazury Garbate a w tym i gminę Dubeninki znajdują się tutaj krajobrazy charakterystyczne dla wielu regionów Polski, dlatego warto odwiedzić ten urokliwy zakątek naszego kraju. Serdecznie zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy zainteresowani są wypoczynkiem aktywnym jak również plażowaniem w cichej, spokojnej i czystej okolicy.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj