Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

szkoły

Ostatni dzwonek dla szkół, żeby wygrać pracownię komputerową!

Autor: prsolution. Data publikacji Śro, 2009-05-06 15:49

Duże zainteresowanie nową formą akcji ‘Tesco dla szkół i dla środowiska’ zadecydowało o przedłużeniu terminu składania zgłoszeń do 22 maja 2009 roku. Każda szkoła ma jeszcze szansę zgłosić swój udział w konkursie „Dbajmy o środowisko – to takie proste!”.


Kursy językowe

Autor: kopaczek. Data publikacji Nie, 2006-11-05 23:43

Co zrobić, kiedy potrzebna jest jednorazowa pomoc? Jeżeli masz w najbliższym czasie klasówkę lub test z języka niemieckiego, potrzebujesz nauczyć się poprawnej wymowy wiersza czy piosenki, powinien Ci ktoś w tym pomóc. I to ktoś, kto pomoże profesjonalnie.

Wtedy warto skorzystać z pogotowia językowego. W każdej chwili możesz uzyskać pomoc przez Internet. Zajrzyj na stronę http://www.kursy-online.pl/pogotowie-jezykowe/

Tam jest podany kontakt, gdzie możesz zadzwonić i uzyskać potrzebną pomoc w przygotowaniu się

Języka niemieckiego możesz uczyć sie różnymi drogami. Bardzo wygodna jest nauka języków przez Internet. Uczyć możesz się na kilka sposobów. Mogą być to kursy wykupione przez Ciebie, do których masz dostęp w jakimkolwiek czasie. Są to kursy nagrane wcześniej, więc nie masz kontaktu z nauczycielem.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj