Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

szkoła

Kursy językowe

Autor: kopaczek. Data publikacji Nie, 2006-11-05 23:43

Co zrobić, kiedy potrzebna jest jednorazowa pomoc? Jeżeli masz w najbliższym czasie klasówkę lub test z języka niemieckiego, potrzebujesz nauczyć się poprawnej wymowy wiersza czy piosenki, powinien Ci ktoś w tym pomóc. I to ktoś, kto pomoże profesjonalnie.

Wtedy warto skorzystać z pogotowia językowego. W każdej chwili możesz uzyskać pomoc przez Internet. Zajrzyj na stronę http://www.kursy-online.pl/pogotowie-jezykowe/

Tam jest podany kontakt, gdzie możesz zadzwonić i uzyskać potrzebną pomoc w przygotowaniu się

Języka niemieckiego możesz uczyć sie różnymi drogami. Bardzo wygodna jest nauka języków przez Internet. Uczyć możesz się na kilka sposobów. Mogą być to kursy wykupione przez Ciebie, do których masz dostęp w jakimkolwiek czasie. Są to kursy nagrane wcześniej, więc nie masz kontaktu z nauczycielem.


Salsa

Autor: lex. Data publikacji Pon, 2006-08-14 19:03

Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem towarzyskim odpowiadającym muzyce również nazywanej salsą. To słowo po hiszpańsku oznacza sos lub smak, czy jak w tym przypadku styl. Salsa w muzyce narodziła się w latach 1940-1970 z fuzji rytmów afrokubańskich i karaibskich pod dużym wpływem jazzu. Rozwijała się zarówno na Kubie, w Portoryko, Nowym Jorku, jak i innych krajach latynoskich regionu Karaibów. Początkowo salsą nazywano wiele rozmaitych stylów muzycznych (Guajira, Mambo, Cha Cha Cha, Son Montuno, Changui, Charanga) głównie za sprawą firmy nagraniowej Fania All Stars. Budziło to pewne kontrowersje wśród muzyków. Z czasem kontrowersje ucichły i uznano, że termin ten doskonale oddaje eklektyczny charakter zarówno muzyki jak i tańca.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj