Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

stare gry

Gry do pobrania

Autor: gry. Data publikacji Nie, 2006-04-02 00:45

Gry mogą mieć charakter zarówno fizyczny (gra w piłkę nożną) jak też umysłowy (szachy) bądź hazardowy (poker). Wiele gier ma charakter pośredni między tymi kategoriami. Większość gier, choć nie wszystkie, ma charakter konkurencyjny i celem gracza bądź grupy graczy jest pokonanie pozostałych uczestników.

Innym znaczeniem słowa gra jest model matematyczny, gry w którym uczestniczy kilku graczy starających się uzyskać dla siebie jak najlepszy wynik. Modele takie odwzorowują dobrze wiele sytuacji ekonomicznych, biologicznych i innych. Dział matematyki zajmujący się tymi grami to teoria gier.


Stare gry

Autor: marcino. Data publikacji Pią, 2006-03-31 14:01

Historia gier komputerowych sięga aż od 1952 roku do dnia dzisiejszego... I tak ,,sięgać" będzie pewnie jeszcze przez wiele lat i wieków, aż do końca świata...
Gdybyśmy chcieli napisać wszystko o grach komputerowych, nie starczyłoby pewnie miejsca na serwerze, bo ten dokument ważyłby tak dużo, że mięłyby wieki, zanim by się załadował... Dlatego ten obszerny temat streszczę w 1 zdaniu.

Abandonware stare gry download.

Gry komputerowe - realizacja pomysłu gry w formie interaktywnego programu komputerowego, będąca podgatunkiem aplikacji komputerowych. Tak właśnie można byłoby to wszystko opisać...


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj