Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

solanka

Mgiełka Siła Serca – naturalny sposób na alergię

Autor: prsolution. Data publikacji Czw, 2010-06-10 13:58

Katar, kichanie, pieczenie spojówek i załzawione oczy – alergia. Biorąc pod uwagę szybkość rozprzestrzeniania się tego schorzenia wśród ludzi, można zaryzykować stwierdzenie, że alergia stała się już chorobą cywilizacyjną.


Jod – niezastąpiony pierwiastek życia

Autor: prsolution. Data publikacji Pią, 2009-08-21 14:53

Jod jest jednym z mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a jego niedobór potrafi wywołać wiele chorób. Jak temu zapobiegać? Należy jeść pokarmy bogate w jod a do kąpieli stosować Zabłocką Solankę Siła Serca.


Sól do kąpieli Siła Serca, czyli … morze zamknięte w słoiku

Autor: prsolution. Data publikacji Wto, 2008-08-12 13:09

Nie od dziś wiadomo, że morska woda ma działanie lecznicze. Nie wszyscy możemy mieszkać nad morzem, ale wszyscy możemy korzystać z jego zdrowotnych walorów. Wystarczy, że do kąpieli dodamy garść Soli termalnej Siła Serca.


Życiodajna moc jodu

Autor: prsolution. Data publikacji Pon, 2008-07-21 11:59

Jod, mało rozpowszechniony w przyrodzie pierwiastek, ma ogromny wpływ na nasze życie. Aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo musimy dostarczać mu jodu jedząc bogate w jod produkty lub zewnętrznie, wykorzystując bogatą w ten pierwiastek Solankę Siła Serca.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj