Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

sól

Sól dla Siły Serca

Autor: prsolution. Data publikacji Czw, 2009-08-13 16:06

Nadwyżka soli w diecie prowadzi do poważnych schorzeń. Aby im zapobiegać należy ograniczyć spożywanie soli i stosować sól Zdrowy Wybór, która ma optymalny skład czyli zmniejszoną zawartość sodu a zwiększoną zawartość potasu i magnezu.


Zdrowe solenie to Zdrowy Wybór

Autor: prsolution. Data publikacji Pon, 2009-04-27 13:03

Od dawna już wiadomo, że nadmiar soli i zawartego w niej sodu niekorzystnie wpływa na zdrowie, powodując wiele chorób układu krążenia. Aby im zapobiegać stosujmy Sól Zdrowy Wybór o obniżonej zawartości sodu, wzbogaconej potasem i magnezem.


Wiosenne oczyszczanie z Zabłocką Solą Siła Serca

Autor: prsolution. Data publikacji Pon, 2009-04-20 14:08

Cieplejsze dni sprawiają, że z ulgą zrzucamy z siebie kolejne warstwy odzieży i uważniej przyglądamy się naszemu ciału. Często okazuje się, że nasza skóra jest przesuszona i szorstka, pokryta nieprzyjemnymi w dotyku krostkami.


Zdrowe Oczyszczanie z Solą Siła Serca

Autor: prsolution. Data publikacji Czw, 2008-12-18 10:52

Zimowe, przenikliwe powietrze i grube warstwy odzieży mają bardzo zły wpływ na naszą skórę, staje się ona przesuszona i szorstka. Aby temu zapobiec stosujmy do kąpieli Zabłocką Sól termalną Siła Serca.

Gdy wszechogarniający chłód dręczy nasze ciała, myślami często jesteśmy nad błękitnym oceanem i pływamy w przezroczystej, ciepłej wodzie. Do lata jeszcze daleko, ale na poprawę zimowych nastrojów proponujemy urządzenie sobie kąpieli w domowym zaciszu. Jako główny punkt programu polecamy kąpiel z Zabłocką Solą termalną Siła Serca.


Sól do kąpieli Siła Serca, czyli … morze zamknięte w słoiku

Autor: prsolution. Data publikacji Wto, 2008-08-12 13:09

Nie od dziś wiadomo, że morska woda ma działanie lecznicze. Nie wszyscy możemy mieszkać nad morzem, ale wszyscy możemy korzystać z jego zdrowotnych walorów. Wystarczy, że do kąpieli dodamy garść Soli termalnej Siła Serca.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj