Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

sklepy internetowe

Jak wybrać oryginalny prezent

Autor: gustek. Data publikacji Pon, 2006-08-21 10:33

Nasze prezenty - czyli jak możemy Ci pomóc.
Wybór odpowiedniego prezentu, niezależnie od okazji, z reguły nie jest sprawą prostą. Bardzo często każdy z nas skazany jesteś na długotrwałe poszukiwania. Z doświadczenia wiem, że wybór prezentu jest szczególnie trudny w przypadku osób, którym z racji sprawowanego urzędu lub wieku należy się wyjątkowy szacunek. Ileż to razy zastanawiałem się co kupić szefowi, wykładowcy, czy też dziadkowi. Myślę, że stawaliście przed podobnym problemem.

Prezenty, których poszukiwałem musiały:


Budowa domu w Internecie - bud24.pl

Autor: m. Data publikacji Śro, 2006-06-07 20:07

Wysyłasz specjalistom projekt domu, a oni pomagają dobrać odpowiednie materiały. Wystarczy kilka kliknięć, by je zamówić. Materiały są dowożone bezpośrednio ze składu producenta na Twoją budowę - nie tracisz na prowizję dla hurtownika.

Niemożliwe? Wejdź do sklepu budowlanego bud24.pl!

bud24.pl oferuje nie tylko materiały budowlane, ale też usługi: nadzory bankowe i inwestorskie, przeliczanie projektów, pomoc w uzyskaniu kredytu na budowę. To kompleksowa obsługa Twojej inwestycji.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj