Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

rozrywka

Śmieszne dowcipy na poprawę humoru!

Autor: joketown. Data publikacji Wto, 2007-07-24 20:33

Za górami, za lasami, za spróchniałym pniem i przerośniętą głową nietrzeźwej żaby, narodziła się idea. Początkowo była beznadziejna, z czasem ewoluowała i.. ostatecznie została wyśmiana. Śmiech ten był tak soczysty, że opluta została cała wieś w której drwal rąbał paznokcie zakonnic w zamian za kościelne świece zmielone z wątróbką. Potem był tylko Grunwald, Monty Python i Wembley. Ludzie zaczęli latać, a kaczki ciamkać. W końcu zapanowała ogólna euforia staczania się do bajora wypełnionego smarkami i glutami jedwabników.


Portal Dla Dzieci i Rodziców

Autor: toom111. Data publikacji Pią, 2007-04-13 00:32

Portal Czas Dzieci to Wiarygodne informacje jak i gdzie spędzić czas z dziećmi w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku. Przedstawiamy wydarzenia rozrywkowe i edukacyjne. Ponadto: aktualne repertuary: kin, teatrów; opisy sztuk i filmów dla dzieci granych w Twoim mieście, oferty muzeów i centrów kultury a


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj