Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

reklama

Kampania Grecos Holiday z Anną Wyszkoni

Autor: Joanna Janczy. Data publikacji Czw, 2011-06-02 11:13

Biuro podróży Grecos Holiday, specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów do Grecji, przygotował pierwszą zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową, która wystartowała 20 maja 2011r.

Liczba klientów biura, istniejącego na polskim rynku od 2005r., z roku na rok zwiększa się – obecnie z bogatych ofert Grecos Holiday korzysta ok. 40 tys. osób.


Flaga reklamowa, wiecznie powiewająca

Autor: nianiaogg. Data publikacji Nie, 2009-01-18 11:54

Na polskim rynku flagi reklamowe stanowią jeden z najczęściej wykorzystywanych elementów zewnętrznej reklamy wizualnej. Możliwości i rodzajów flag jest więc mnóstwo, bo wraz z zainteresowaniem nabywców, firmy zajmujące się tworzeniem i produkcją flag zaczęły rozwijać swoje produkty aby jak najpełniej spełnić oczekiwania nabywców.


Promocja stron internetowych

Autor: Promocja-firm. Data publikacji Nie, 2007-10-14 19:19

Może zastanawiasz się co to jest pozycjonowanie i optymalizacja? A może słyszałeś różne dziwne opinie na temat pozycjonowania? A może pragniesz lepiej rozreklamować swoją stronę? A może bardzo mało osób odwiedza Twoją stronę?
Jeśli któraś z odpowiedzi brzmi tak, zapraszam Cię do lektury poniższego tekstu.
Promocja stron internetowych
Pozycjonowanie, w dużym uproszczeniu, oznacza ustawienie witryny na pierwszych pozycjach wyszukiwania dla wybranej wyszukiwarki (np. google lub onet).


Jesteśmy nabijani w butelkę

Autor: Mazur. Data publikacji Śro, 2007-08-15 07:06

„Woda pełna zdrowia" słyszymy miły zachęcający głos wydobywający się z głośnika telewizora. „Woda zdrowia ci doda" słyszymy przełączając na inny program ratując się w ten sposób przed zalewającymi nas reklamami. Będąc jednak w sklepie zastanawiamy się jednak, jaką to wodę kupić. Niejednokrotnie wybieramy tę reklamowaną, ponieważ na etykiecie można przeczytać ile to związków mineralnych w niej się znajduje. A lista takowych związków mineralnych wciąż się wydłuża ku naszemu zadowoleniu i firm, które takowe sprzedają.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj