Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

projekty domów

Czy wizualizacja może być zaliczana do sztuki

Autor: lex. Data publikacji Śro, 2006-09-20 22:46

Wizualizacja tak samo jak każde inne dzieło czy to malarskie, fotograficzne czy tworzone technikami komputerowymi może budzić zachwyt, charakteryzować się niezwykłymi walorami estetycznymi i odzwierciedlać wrażliwość autora.

Nie raz byłem uczestnikiem dyskusji czy wizualizacja jest pracą twórczą czy odtwórczą. Zawsze uparcie bronię stanowiska, że jest pracą twórcza. Nie musi być, tak jak i kopiowanie obrazu nie jest pracą twórczą. To juz sprawa tworzącego. Jednak tak samo jak akwarelista na Starym Mieście przenosi na papier kształty kamienic tak samo wizualizator przenosi kształt opracowywanego obiektu. Jeden i drugi może swój temat pokazać w przeróżnym świetle, ujęciu i technice i nadać pracy subiektywny charakter. Różnica jest tylko taka, że jeden przenosi z rzeczywistości a drugi a planów.


Projekty domów gotowe i indywidualne - www.projekty.domow.pl

Autor: projekty1. Data publikacji Wto, 2006-04-25 12:16

Projekty domów gotowe i indywidualne. Zaprezentowana w serwisie lista jest zbiorem odnośników do pracowni projektowych, biur projektowych oraz pracowni architektonicznych prezentujących w internecie swoje projekty domów. Serwis projekty domów to w dużej części katalogi projektów gotowych, ale nie tylko... Znajdziesz u nas propozycje dużych biur projektowych oraz niewielkich pracowni architektonicznych, projekty gotowe oraz projekty powtarzalne. Serwis ułatwi Ci kontakt z pracowniami oraz wybór swojego wymarzonego domu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego projektu gotowego, współpracujący z nami architekci zaproponują Ci projekt indywidualny. W dziale ciekawostki możesz dowiedzieć się nowych rzeczy. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju serwisu, serdecznie zapraszamy do publikacji artykułu.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj