Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

projektowanie

Migród

Autor: migrod. Data publikacji Wto, 2009-10-13 22:36

Piękny ogród tętniący życiem nie może istnieć bez wody! Podlewanie i stała pielęgnacja zniechęca nas do posiadania kwitnącego ogrodu, tonącego w zieleni, który jest wizytówką naszego domu i nas samych. Na szczęście są bardzo proste w obsłudze i niedrogie w eksploatacji automatyczne systemy nawadniające, które wykonają za nas to, na co nigdy nie mamy czasu. Coraz więcej osób przekonuje się, jaką dobrą inwestycją jest założenie systemu nawadniania w ogrodzie, na tarasie, czy balkonie.


Najlepsze doradztwo biznesowe

Autor: kulfon. Data publikacji Wto, 2009-01-20 16:59

WLConsulting Specjalizuje się w kompleksowej usłudze:

Projektowanie i wdrożenie programów motywacyjno-lojalnościowych dla pracowników i kadry menadżerskiej
.


Czy wizualizacja może być zaliczana do sztuki

Autor: lex. Data publikacji Śro, 2006-09-20 22:46

Wizualizacja tak samo jak każde inne dzieło czy to malarskie, fotograficzne czy tworzone technikami komputerowymi może budzić zachwyt, charakteryzować się niezwykłymi walorami estetycznymi i odzwierciedlać wrażliwość autora.

Nie raz byłem uczestnikiem dyskusji czy wizualizacja jest pracą twórczą czy odtwórczą. Zawsze uparcie bronię stanowiska, że jest pracą twórcza. Nie musi być, tak jak i kopiowanie obrazu nie jest pracą twórczą. To juz sprawa tworzącego. Jednak tak samo jak akwarelista na Starym Mieście przenosi na papier kształty kamienic tak samo wizualizator przenosi kształt opracowywanego obiektu. Jeden i drugi może swój temat pokazać w przeróżnym świetle, ujęciu i technice i nadać pracy subiektywny charakter. Różnica jest tylko taka, że jeden przenosi z rzeczywistości a drugi a planów.


Ogrody wodne - projektowanie i zakładanie ogrodów

Autor: wirtua. Data publikacji Pią, 2006-04-14 00:40

WIRTUA GARDEN : ogrody wodne, oczka wodne, projektowanie ogrodów i terenów zieleni, kaskady, ogrody skalne, systemy nawadniające, projektowanie ogrodów, baseny, ogrody zimowe
Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów i terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, kaskadami, palisadami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta

http://www.ogrody.wirtua.net


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj