Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

programy

Zdjęcia

Autor: tatarek222. Data publikacji Nie, 2007-05-13 10:26

Zdjęcia i tapety możemy znaleźć na bardzo wielu witrynach www. Jednakże warto się bliżej przypatrzeć czym tak właściwie są zdjęcia i jakie wybrać na swoją stronę.
Format zdjęcia


System informatyczny dla firm

Autor: Tomasz. Data publikacji Pią, 2006-12-29 14:13

Proponujemy państwu wdrożenie systemu informatycznego Vendo, który pozwoli w efektywny sposób:

* poprawiać organizację i wydajność pracy
* podnosić jakość obsługi klienta, usług i serwisu
* kontrolować i właściwie wynagradzać pracowników
* obniżać i kontrolować koszty
* zwiększać sprzedaż
* podnosić wydajność produkcji
* optymalizować poziom zapasów

Gwarantujemy, iż szczególną wagę przywiązujemy do samego procesu wdrażania. Im lepiej przeprowadzone wdrożenie tym zysk na inwestycji jest większy.

Vendo jest systemem informatycznym klasy ERP. Adresowany jest do firm produkcyjno - usługowych i handlowych dystrybujących swoje produkty poprzez oddziały, przedstawicieli handlowych, partnerów handlowych. System Vendo jest dostosowywany do zmieniających się przpisów prawnych wynikających z wejścia do UE.


Gry

Autor: woltan. Data publikacji Wto, 2006-04-18 10:43

Sklep internetowy 3kropki.pl zaprasza na zakupy, proponując bogatą ofertę gier (ps2, pc, psp, xbox, xbox 360, gba, ds, gc), programów (multimedialne, aplikacje, systemy operacyjne, programy zabezpieczające, programy użytkowe, atlasy) oraz elektoniki(klawiatury, myszki, głośniki, kontrolery gier, akcesoria, konsole, mp3 playery, pamięci, podkładki). Sprzedajemy tylko oryginalne gry komputerowe i licencjonowane programy. Satysfakcja z zakupów to nasze główne założenie. Staranna edycja, prosta nawigacja i przejrzystość oferty wyznaczają kierunek rozwoju naszego sklepu.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj