Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

prawo jazdy

Kurs prawa jazdy pierwszym krokiem w drugą młodość

Autor: prsolution. Data publikacji Śro, 2009-08-19 11:55

Po 50 roku życia, kiedy wysłaliśmy już dzieci w świat i nagle w naszym mieszkaniu zrobiło się dziwnie spokojnie, wydaje się nam czasem, ze wszystko co najlepsze już za nami.


Kurs prawo jazdy - jak wybrać szkołę?

Autor: smisniakiewicz. Data publikacji Nie, 2009-03-15 18:35

Minęły czasy, gdy po ulicach jeździło niewiele samochodów, a jazda trasą A4 z Krakowa do Rzeszowa była przyjemnością (pusta droga i gaz do dechy!). Dzisiaj praktycznie nikt nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Niezależnie od tego, czy planujemy wyjazd na krótszą wycieczkę, czy może jedziemy np. do Chorwacji na wczasy, załatwiamy formalności w urzędach, o weekendowych zakupach już nie wspominam - wszędzie tam potrzebujemy samochodu.


Ubezpieczenia w Kanadzie

Autor: robertr. Data publikacji Śro, 2006-05-17 13:06

Ubezpieczenia samochodowe w Kanadzie podobnie jak w większości państw świata są bardzo istotne. Najważniejszą różnicą jest to, że każda prowincja w Kanadzie posiada osobne przepisy i regulacje dotyczące ubezpieczeń dla kierowców. Bez wątpienia jest tak, że gdziekolwiek byś przebywał musisz mieć spełnione pewne minimalne wymogi wymagane przez prawo danej prowincji. Konsekwencje nie posiadania odpowiedniego lub wystarczającego ubezpieczenia są poważne. W najgorszym wypadku możesz nawet utracić swoje prawo jazdy. Twoje kolejne składki na ubezpieczenie będą o wiele wyższe, a w razie uczestniczenia w wypadku będziesz traktowany tak jak byś nie posiadał ubezpieczenia w ogóle. Rządowe agencje ubezpieczeniowe są autoryzowanymi sprzedawcami polis, które ważne są w całej Kanadzie. Są to jednak najbardziej podstawowe ubezpieczenia. Polisę taką można także wykupić w czasie corocznej rejestracji pojazdu. Poza tym rządowe jak i prywatne agencje oferują szereg dodatkowych ubezpieczeń, które znacznie podnoszą jego zakres.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj