Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

pozycjonowanie stron

Promocja stron internetowych

Autor: Promocja-firm. Data publikacji Nie, 2007-10-14 19:19

Może zastanawiasz się co to jest pozycjonowanie i optymalizacja? A może słyszałeś różne dziwne opinie na temat pozycjonowania? A może pragniesz lepiej rozreklamować swoją stronę? A może bardzo mało osób odwiedza Twoją stronę?
Jeśli któraś z odpowiedzi brzmi tak, zapraszam Cię do lektury poniższego tekstu.
Promocja stron internetowych
Pozycjonowanie, w dużym uproszczeniu, oznacza ustawienie witryny na pierwszych pozycjach wyszukiwania dla wybranej wyszukiwarki (np. google lub onet).


Pozycjonowanie stron

Autor: comweb. Data publikacji Pią, 2006-03-31 16:33

Pozycjonowanie stron (z języka ang. Search engine optimization - SEO, Web Positioning) jest techniką pozwalającą na prawie dowolne zmiany w wynikach wyszukiwania tzw. SERP wyszukiwarek internetowych.
Skuteczna optymalizacja stron internetowych oraz ich rejestracja w wyszukiwarkach jest najlepszą oraz najskuteczniejszą metodą zaistnienia strony w sieci. W porównaniu z płatnymi linkami sponsorowanymi pozycjonowanie stron www to metoda bardzo tania. Firma internetowa ComWeb oferuje wysokie pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach polskich. Firma oferuje także hosting czyli utrzymanie stron na serwerze oraz tworzenie stron internetowych.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj