Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

porównanie kont bankowych

Jakie konto bankowe wybrać?

Autor: finansoweabc. Data publikacji Wto, 2008-06-24 13:55

Trudno w dzisiejszych czasach funkcjonować bez konta osobistego. Konto jest najlepszym sposobem na wygodne, nowoczesne i bezpieczne zarządzanie swoimi finansami. To właśnie na rachunek osobisty dostajemy od pracodawcy wypłatę. Również dzięki niemu możemy robić wygodne i bezpieczne zakupy w sieci - w sklepach internetowych oraz na w portalach aukcyjnych.

Banki prześcigają się w ofertach, proponując swoim klientom coraz lepsze warunki, coraz tańsze konta, nieraz nawet darmowe w prowadzeniu. Konkurencja jest bardzo duża. Tak więc bardzo duży jest też wybór kont osobistych. Więc powstaje pytanie jakie wybrać? Darmowe konto mBanku? ING? Inteligo? A może jeszcze inne? Wszystkie na pewno mają swoje zalety, dobre i złe strony.


Konta bankowe

Autor: yavaho. Data publikacji Sob, 2006-07-29 11:31

Planujesz otwarcie konta bankowego? Sprawdź jak bardzo nowoczesne produkty finansowe oferują obecnie banki internetowe.

W serwisie znajdziesz dokładne porównanie kont bankowych: Inteligo, mBank, MultiBank, Bank BPH, CitiBank, ING Bank Śląski

Bankowość internetowa to najdynamiczniej rozwijająca się część systemu bankowego. Za pośrednictwem internetu możesz na bieżąco śledzić proces kapitalizacji odsetek na własnym rachunku bankowym, w każdej chwili możesz założyć lokatę lub wydać zlecenie przelewu. Porównaj oferty i wybierz najlepsze konto bankowe dla siebie.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj