Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

piłka nożna

Sport na urlopie

Autor: stefanprecel. Data publikacji Śro, 2010-03-31 10:32

Jest to doskonały pomysł szczególnie teraz, kiedy przy tak skrajnych załamaniach klimatu nie można liczyć na piękną pogodę nad polskim morzem. Turyści zazwyczaj korzystają z lokalnych atrakcji turystycznych - zwiedzają ważne obiekty, kościoły, katedry. Odwiedzają sklepy z pamiątkami i ręcznymi wyrobami. Mało kto natomiast decyduje się uprawiać sport.


XII Puchar TP

Autor: stefanprecel. Data publikacji Czw, 2008-10-02 10:13

W czwartek, 14 czerwca w Międzyrzecu Podlaskim najlepsze drużyny XII Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci im. Marka Wielgusa regionu lubelskiego będą walczyć o zwycięstwo w finale wojewódzkim i awans do półfinałów turnieju. Będzie to ostatni z finałów rozgrywany we wszystkich województwach w tym sezonie. Turniej zgromadził w tym roku prawie 25 tysięcy dzieci. Turniej ma rangę Mistrzostw Polski 11-latków. Organizowany jest przez PZPN, a głównym sponsorem jest od 5 lat Telekomunikacja Polska. Lubelski finał województwa odbędzie się w czwartek pomiędzy 10 a 16.


Piłka Nożna

Autor: stefanprecel. Data publikacji Wto, 2008-08-19 12:45

W piłke nożną na każdym kontynencie dzieci grają od niepamiętnych czasów. Początkowo zaczynają jako trampkarze, gdzie muszą być zawzięci, konsekwentni i trenować z uporem. Uczą się kooperacji z innymi zawodnikami z drużyny. Najlepsi z nich trafią do klubów piłkarskich. Gra w piłkę nożną stała się popularna na całej kuli ziemskiej. Największy entuzjazm futbol budzi w Europie i Ameryce Południowej. Mecze klubowe i reprezentacji narodowych gromadzą na stadionach i przed ekranami telewizorów miliony kibiców. Gra w piłkę nożną jednoczy wszystkich ludzi.


Basztowa 2001

Autor: DinthKSC. Data publikacji Sob, 2006-06-17 21:47

Słynna manifestacja, która odbyła się w środę 28 lutego 2001r o godzinie 12 pod Urzędem Wojewódzkim. Manifestacja została zorganizowana przez Koło Sympatyków przeciwko decyzji wojewody, który po raz kolejny uchylił pozwolenie na budowę Cracovia Ivaco Centrum.

Przebieg Manifestacji

Przed godziną 12 przy Barbakanie zaczęli gromadzić się pierwsi kibice. Wśród demonstrantów byli przedstawiciele różnych grup społecznych, byli młodzi i starzy kibice członkowie Zarządu Klubu oraz Rady Seniorów. Wszystkich jednak łączyła ogromna miłość do Cracovii. Dokładnie o godzinie 12 około 1000 kibiców ruszyło pod Urząd Wojewódzki. Kibice nieśli flagi i transparenty oraz skandowali hasła poparcia dla klubu oraz sprzeciwu dla decyzji władz. Demonstracja przez cały czas obstawiały prowokujące bez skutecznie oddziały policji. Kibice całkowicie zatrzymali ruch przy na ulicy Basztowej wtedy do urzędu wpuszczono czteroosobową delegację. Gdy cała demonstracja dobiegała końca i wydawało się, że nic złego nie może się już wydarzyć od strony Placu Matejki do spokojnie stojących kibiców ruszyły oddziały policji. W kierunku kibiców oddano salwę z broni gładkolufowej, następnie padły kolejne strzały. Rozpoczęła się regularna bitwa, która poprzez Planty i ul. Sławkowską przetoczyła się aż do Rynku. Zatrzymane zostało ponad 50 przypadkowych osób.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj