Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

orgaznizacja imprez

Szukasz pomysłów na Halloween? Odkryj sekret Voltage

Autor: lex. Data publikacji Śro, 2006-09-20 22:34

Do niedawna na koncertach, podczas różnego rodzaju eventów sprzedawano tylko świecące bransoletki lub pałeczki. Od niedawna w Polsce dostępny jest nowy niesamowity produkt - Świecący żel Voltage.

Nocne koncerty, pokazy sztucznych ogni, parady uliczne i inne nocne imprezy już nigdy nie będą takie same!

Teraz i Ty możesz zabłysnąć w tłumie. Wyobraź sobie wydarzenia sportowe (włosy w kolorze Twojej drużyny), nocne gry i polowania, bale przebierańców, imprezy w klubach, imprezy dla dzieci itd.

Voltage można również nałożyć na przedmioty, banery, samochody, plakaty, drewno, plastik, metal, gumę... możesz to sobie wyobrazić? Na tym właśnie polega magia tego produktu. Jest bezpieczny i zmywa się zwykłym szamponem.


Salsa

Autor: lex. Data publikacji Pon, 2006-08-14 19:03

Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem towarzyskim odpowiadającym muzyce również nazywanej salsą. To słowo po hiszpańsku oznacza sos lub smak, czy jak w tym przypadku styl. Salsa w muzyce narodziła się w latach 1940-1970 z fuzji rytmów afrokubańskich i karaibskich pod dużym wpływem jazzu. Rozwijała się zarówno na Kubie, w Portoryko, Nowym Jorku, jak i innych krajach latynoskich regionu Karaibów. Początkowo salsą nazywano wiele rozmaitych stylów muzycznych (Guajira, Mambo, Cha Cha Cha, Son Montuno, Changui, Charanga) głównie za sprawą firmy nagraniowej Fania All Stars. Budziło to pewne kontrowersje wśród muzyków. Z czasem kontrowersje ucichły i uznano, że termin ten doskonale oddaje eklektyczny charakter zarówno muzyki jak i tańca.


EVENT PRO - organizacja imprez, imprezy firmowe

Autor: stmaciek. Data publikacji Nie, 2006-04-23 13:23

Organizujemy imprezy dla firm, integracyjne, team building, zaplecze rozrywkowo-noclegowe dla konferencji i szkoleń, imprezy dla dzieci. Państwa naszą ofertą na kompleksową organizację imprezy plenerowej lub imprezy w pomieszczeniach zamkniętych.
W ramach tej imprezy, poza całą infrastrukturą obejmującą:
· Catering (bankietowy, koktajlowy, plenerowy itd.)
· Budowę sceny, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie(oświetlenie miejsca imprezy, neony, lasery, oświetlenie efektowe) oraz w miarę potrzeby dekorację otoczenia
· Dostosowanie imprezy do wymogów prawnych np. ochrona, sanitariaty, straż pożarna, służba medyczna itp.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj