Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

oprogramowanie

Makroserwis - Drukarki Bydgoszcz

Autor: makroserwis. Data publikacji Wto, 2009-02-24 19:34

Firma MAKROSERWIS powstała w Bydgoszczy w połowie 2000 roku. Obecnie skupiamy swoją działalność w szczególności na terenie obecnego woj. kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w branży biurowej i naszym celem jest dostarczanie wyselekcjonowanych oraz odpowiednio do potrzeb Klientów dobranych cyfrowych systemów kopiująco/drukująco/skanujących. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym
Przedstawicielem firmy Riset będącej wyłącznym importerem Rex Rotary w Polsce.


Gastro dla gastronomii

Autor: nianiaogg. Data publikacji Sob, 2008-11-08 23:33

Prowadzenie działalności gastronomicznej bez odpowiedniego oprogramowania wspierającego proces sprzedaży, zarządzania pracownikami i gospodarowania zapasami jest niezwykle uciążliwe. Ręcznie przeprowadzane remanenty, ewidencja czasu pracowników i wyliczanie ich pensji uzależnionych zarówno od indywidualnych stawek jak i ilości przepracowanych godzin, kontrolowanie magazynu i przewidywanie zejścia towaru zajmuje sporo czasu managera, który nie ma już miejsca na promocję restauracji czy zajęcie się innymi, istotnymi sprawami.


Odpowiedzialność właściciela firmy

Autor: azb. Data publikacji Wto, 2008-09-09 20:45

Odpowiedzialność właściciela firmy

Właściciel, u którego zostanie stwierdzone naruszenie praw autorskich do posiadanego oprogramowania komputerowego, winien liczyć się z odpowiedzialnością karną, cywilną oraz z gigantycznymi utrudnieniami w funkcjonowaniu firmy.

Zabezpieczenie sprzętu komputerowego jako narzędzi przestępstwa i dowodów w postępowaniu karnym, skutecznie sparaliżuje funkcjonowanie całego zakładu - a początek.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj