Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

ogrody

Ogród zimowy i jego oświetlenie

Autor: nianiaogg. Data publikacji Nie, 2008-09-28 13:13

Istotną kwestią, o której nie powinno się zapominać projektując ogród zimowy jest jego oświetlenie. Pozwoli ono na spędzanie w ogrodzie miłych wieczorów również po zmroku.
Projektując rodzaj i rozmieszczenie oświetlenia wziąć pod uwagę trzeba kwestię odbić światła od szklanych ścian ogrodu i zaprojektować je tak, aby światło lamp nie raziło nas podczas spędzania czasu w ogrodzie a dobrze komponowało się z wystrojem ogrodu, jak i oświetleniem wewnątrz domu.


Architektura krajobrazu, projektowanie ogrodów, Ewelina Zgódka

Autor: trix. Data publikacji Pią, 2008-01-18 16:18

Projektowanie ogrodów to dziedzina bardzo interesująca, dlatego wielu młodych ludzi wybiera tę drogę życia. Nie zapominajmy jednak, że dopiero doświadczony architekt krajobrazu zapewni, że ogród będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale zachowa swój stan przez dziesiątki lat. Szukając architekta krajobrazu, należy zapoznać się z wykonanymi przez niego projektami ogrodów bądź zobaczyć zrealizowane projekty ogrodów. Ogród barokowy, ogród renesansowy czy też ogród współczesny. Na przestrzeni wieków zmieniała się funkcja ogrodów.


Ogrody wodne - projektowanie i zakładanie ogrodów

Autor: wirtua. Data publikacji Pią, 2006-04-14 00:40

WIRTUA GARDEN : ogrody wodne, oczka wodne, projektowanie ogrodów i terenów zieleni, kaskady, ogrody skalne, systemy nawadniające, projektowanie ogrodów, baseny, ogrody zimowe
Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów i terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, kaskadami, palisadami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta

http://www.ogrody.wirtua.net


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj