Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

ogród

Odśnieżarki dla hotelarstwa

Autor: nianiaogg. Data publikacji Pon, 2008-10-06 12:49

W branży turystycznej, najważniejsze jest zadowolenie klienta. To ono gwarantuje, że nasz hotelik czy pensjonat zostanie polecony innym znajomym, a nasi goście będą chcieli po raz kolejny odwiedzić właśnie nasz przybytek podczas kolejnego urlopu w danej miejscowości.
Dbając o komfort gości nie wolno zapominać o najdrobniejszych szczegółach, zwłaszcza że to właśnie drobne trudności najmocniej zapadają gościom w pamięć.


Ogród zimowy i jego oświetlenie

Autor: nianiaogg. Data publikacji Nie, 2008-09-28 13:13

Istotną kwestią, o której nie powinno się zapominać projektując ogród zimowy jest jego oświetlenie. Pozwoli ono na spędzanie w ogrodzie miłych wieczorów również po zmroku.
Projektując rodzaj i rozmieszczenie oświetlenia wziąć pod uwagę trzeba kwestię odbić światła od szklanych ścian ogrodu i zaprojektować je tak, aby światło lamp nie raziło nas podczas spędzania czasu w ogrodzie a dobrze komponowało się z wystrojem ogrodu, jak i oświetleniem wewnątrz domu.


Architektura krajobrazu, projektowanie ogrodów, Ewelina Zgódka

Autor: trix. Data publikacji Pią, 2008-01-18 16:18

Projektowanie ogrodów to dziedzina bardzo interesująca, dlatego wielu młodych ludzi wybiera tę drogę życia. Nie zapominajmy jednak, że dopiero doświadczony architekt krajobrazu zapewni, że ogród będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale zachowa swój stan przez dziesiątki lat. Szukając architekta krajobrazu, należy zapoznać się z wykonanymi przez niego projektami ogrodów bądź zobaczyć zrealizowane projekty ogrodów. Ogród barokowy, ogród renesansowy czy też ogród współczesny. Na przestrzeni wieków zmieniała się funkcja ogrodów.


Staw i trawa w ogrodzie

Autor: robertr. Data publikacji Pon, 2006-06-05 13:42

Staw i trawa to nieodłączne atrybuty ogrodu. Staw - to mały, płytki zbiornik wodny. Mogą być naturalne lub sztuczne. Zbiorniki takie budowane są w zagłębieniach podłoża na nieprzepuszczalnym gruncie, w innym wypadku konieczne jest budowania takiego podłoża. Zasilane w wodę są zwykle przez źródło lub strumyk. Jeśli nie ma naturalnego źródła wody konieczne jest zbudowanie specjalnej instalacji. W naturalnych zbiornika rośliny sadzic możemy bezpośrednio w jego dnie. W zbioniku sztucznym najlepiej zastosować specjalne stworzone stanowiska.


Ogrody wodne - projektowanie i zakładanie ogrodów

Autor: wirtua. Data publikacji Pią, 2006-04-14 00:40

WIRTUA GARDEN : ogrody wodne, oczka wodne, projektowanie ogrodów i terenów zieleni, kaskady, ogrody skalne, systemy nawadniające, projektowanie ogrodów, baseny, ogrody zimowe
Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów i terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, kaskadami, palisadami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta

http://www.ogrody.wirtua.net


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj