Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

nowości płytowe

„Cudowny świat” pomaga dzieciom

Autor: GM FRK. Data publikacji Pią, 2010-11-19 12:04

19 listopada miała ma miejsce premiera wyjątkowej płyty pt. Cudowny świat, dedykowanej pamięci profesora Zbigniewa Religi. Cały dochód ze sprzedaży tego krążka przeznaczony będzie na budowę systemu wspomagania serca dla dzieci.


Powrót rosyjskiej piosenki

Autor: stefanprecel. Data publikacji Pon, 2008-09-15 09:19

Festiwal Piosenki Rosyjskiej zaczyna się w Zielonej Górze. Pierwszego wieczoru odbędą się dwa koncerty konkursowe, następnie na zakończenie zaśpiewa Edyta Górniak. Pierwszym punktem festiwalu będzie konkurs na najlepszą interpretacje rosyjskiej piosenki. Weźmie w nim udział 10 polskich artystów wyłonionych w ogólnopolskim castingu. Podczas konkursu towarzyszyć będzie im orkiestra Alex Band wraz z 20-osobowym chórem. Próby odbywają się na scenie amfiteatru od kilku dni.


A Fever You Can't Sweat Out

Autor: stefanprecel. Data publikacji Wto, 2008-08-26 16:15

Płyta „A Fever You Can't Sweat Out” zespołu Panic! At the Disco ukazała się na rynku w 2006 roku. Zespół ten składa się z czterech młodych artystów lubiących zabawy z muzyką. W pokazaniu się szerszemu gronu słuchaczy pomogli grupie koledzy z zespołu Fall Out Boy. Wokalistą Panic!


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj