Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

nanotechnologie

Bionanotechnologia = nanobiotechnologia ?

Autor: Jacek D. Data publikacji Pią, 2007-08-10 20:19

Nauka odkrywa przed nami wspaniały świat. Wraz z rozwojem technik możemy obserwować, badać i modyfikować świat w skali mikro- , nano- układając pojedyncze atomy. Badania możemy przeprowadzać na strukturach organizmów żywych (bio) czy w strukturach mineralnych. W zależności od naszych potrzeb wykształciły się różne dziedziny nauki pokrywające przestań naszej nie opisanej całkowicie wyobrażani.

W artykule Bionanotechnologia = nanobiotechnologia ? na


www.nanoswiat.pl

Autor: Haridard. Data publikacji Sob, 2006-05-06 16:35

Pierwszy serwis w polskim internecie poświęcony nanotechnologiom. Wejdź i poznaj niezbadany nanoświat. Już niedługo odmieni on nasze życie. Nanoelektronika, nanomedycyna, nanopamięć to główne gałęzie nowej dziedziny nauki ale nie jedyne. Serwis ten ma przybliżyć użytkownikom podstawowe pojęcia z dziedziny nanotechnologii. Portal przedstawia aktualności z nanoświata, działania Unii Europejskiej mające na celu jak najszybsze wdrożenie nowych technologii. Prezentuje najnowsze osiągnięcia w różnych dziedzinach nauki. Przedstawia sylwetki naukowców pracujących nad nanotechnologiami.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj