Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

mieszkania

Kredyt mieszkaniowy

Autor: enterhotel. Data publikacji Wto, 2007-04-03 14:31

Kredyt mieszkaniowy. Firma Bracia Strzelczyk powstała w Warszawie w 1986 roku. W obecnej siedzibie przy ul. Marszałkowskiej 58 działa od roku 1990. Firma Bracia Strzelczyk jest wiodącą firmą na polskim rynku nieruchomości. Firma Bracia Strzelczyk to także ogólnopolska sieć profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które współpracują ze sobą przy sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości. Pośrednicy oraz Agenci współpracujący z firmą Bracia Strzelczyk zapewniają miłą i profesjonalną obsługę klientów.


EkoPark Niepołomice - Miejsce na twój dom.

Autor: tomekg. Data publikacji Śro, 2006-07-26 16:49

Miło nam zaprezentować Państwu realizowane przez nas osiedle domów EKOPARK NIEPOŁOMICE. Sądzimy, że jeśli poświęcicie Państwo trochę czasu na zapoznanie się z naszą ofertą - to na pewno odkryjecie liczne walory naszego EKOPARKU. Łączy on bowiem zalety nowoczesności i kompleksowości rozwiązań z walorami rekreacyjnymi okolicy oraz ekonomiczności.

Obecnie realizujemy I etap inwestycji w skład którego wchodzi 71 domów. Całe osiedle będzie się składało z około 215 obiektów. Dla Państwa komfortu planujemy również przygotować między innymi: sklepy, lokale usługowe, przedszkole, plac zabaw oraz boisko do siatkówki lub koszykówki. EKOPARK będzie oczywiście zapewniał wszystkim chętnym odpowiednią infrastrukturę telekomunikacyjną wraz z szerokopasmowym dostępem do internetu.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj