Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

meble

Kuchnia- męska sprawa

Autor: mgorska. Data publikacji Śro, 2009-08-19 13:55

Stereotypy głoszą, że kuchnia to królestwo kobiety, dlatego większość propozycji projektantów kierowana jest właśnie do płci pięknej. Czy słusznie? Nie do końca! Dlatego Projektanci Mebel Rust z myślą o mężczyznach przygotowali projekt kuchni otwartej Sicilia.


Moda na meble holenderskie

Autor: nianiaogg. Data publikacji Pon, 2008-10-06 12:45

Boom w obszarze mieszkalnictwa, przełożył się również na rozwój branży meblarskiej oraz dekoracyjnej. Każdy świeżo upieczony właściciel mieszkania czy domu, musi przecież zadbać o jego wyposażenie. Część właścicieli mieszkań decyduje się na wynajęcie architekta wnętrz, jednak zdecydowana większość postanawia samodzielnie urządzić swoje nowe gniazdko. W efekcie zauważyć możemy konkretne tendencje w ramach aranżacji mieszkań, które dominują w danych okresach.


Meble Stylowe Stol-Meb Michał Wiewióra Radomsko

Autor: stolmeb. Data publikacji Wto, 2006-05-02 13:13

W 1983 roku, Michał Wiewióra zakłada mały zakład rzemieślniczy zatrudniający kilka osób. Pierwsze lata pracy to działania zmierzające do stworzenia wzoru mebli, które łączyłyby elementy klasyki i funkcjonalności. Powstała kolekcja stylizowanych mebli "Gracja", łącząca cechy mebli z okresu Ludwika XV i mebli holenderskich, wzbogacona elementami zdobień snycerskich. Wszystkie meble wykonywane są ręcznie z drewna olchowego i bukowego. Bogata gama wzornicza i kolorystyczna stosowanych tkanin dodaje szlachetności wykonywanym meblom. Obecnie zakład zatrudnia ponad 30 osób, dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i współpracuje z wieloma salonami meblowymi w Polsce.


Meble Stylowe Stol-Meb Michał Wiewióra Radomsko

Autor: stolmeb. Data publikacji Wto, 2006-05-02 13:01

Producent mebli stylowych proponuje szeroką gamę mebli dla domu oraz wyposażenia hoteli i restauracji. W ofercie komody, witryny, stoły, krzesła, meble do sypialni i gabinetów. Bogata oferta importowanych krzeseł.

W 1983 roku, Michał Wiewióra zakłada mały zakład rzemieślniczy zatrudniający kilka osób. Pierwsze lata pracy to działania zmierzające do stworzenia wzoru mebli, które łączyłyby elementy klasyki i funkcjonalności. Powstała kolekcja stylizowanych mebli "Gracja", łącząca cechy mebli z okresu Ludwika XV i mebli holenderskich, wzbogacona elementami zdobień snycerskich.


Meble Gdańskie - Meble Stylowe - MebS.pl - Producent Mebli

Autor: mebs. Data publikacji Czw, 2006-04-20 13:06

Meble gdańskie są to meble które charakteryzuje bardzo wysoka jakość i estetyka. Stworzona przed wiekami technologia przetrwała i jest kontynuowana, szczególną cechą tych mebli jest bogata ręczna snycerka. Meble charakterystyczne dla artystycznego meblarstwa gdańskiego, odznaczające się szlachetnymi proporcjami i bogatą dekoracją rzeźbiarską. Meble gdańskie są symbolem najlepszego rzemiosła, posiadają swą wartość zarówno dzięki formie, jak i materiałom, z których zostały wykonane. Tradycyjne ręczne techniki pracy nadają poszczególnym meblom indywidualnych i niepowtarzalnych cech.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj