Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

materiały budowlane

Sprzedaż materiałów budowlanych przez Internet.

Autor: broker. Data publikacji Wto, 2006-06-20 12:23

"BROKER" to sieć hurtowni dystrybuujących materiały budowlane polskich i zagranicznych producentów na terenie województwa pomorskiego.
Hurtownie budowlane "BROKER" systematycznie otwierają kolejne oddziały by dotrzeć do nowej rzeszy klientów. Więcej oddziałów to większa sprzedaż. Większa sprzedaż to z kolei niższe ceny u producentów, ceny po których przeciętny Kowalski nigdy nie zakupi u producenta interesujących go produktów.


Budowa domu w Internecie - bud24.pl

Autor: m. Data publikacji Śro, 2006-06-07 20:07

Wysyłasz specjalistom projekt domu, a oni pomagają dobrać odpowiednie materiały. Wystarczy kilka kliknięć, by je zamówić. Materiały są dowożone bezpośrednio ze składu producenta na Twoją budowę - nie tracisz na prowizję dla hurtownika.

Niemożliwe? Wejdź do sklepu budowlanego bud24.pl!

bud24.pl oferuje nie tylko materiały budowlane, ale też usługi: nadzory bankowe i inwestorskie, przeliczanie projektów, pomoc w uzyskaniu kredytu na budowę. To kompleksowa obsługa Twojej inwestycji.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj