Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

marketing

Flaga reklamowa, wiecznie powiewająca

Autor: nianiaogg. Data publikacji Nie, 2009-01-18 11:54

Na polskim rynku flagi reklamowe stanowią jeden z najczęściej wykorzystywanych elementów zewnętrznej reklamy wizualnej. Możliwości i rodzajów flag jest więc mnóstwo, bo wraz z zainteresowaniem nabywców, firmy zajmujące się tworzeniem i produkcją flag zaczęły rozwijać swoje produkty aby jak najpełniej spełnić oczekiwania nabywców.


Reklama internetowa w hotelarstwie

Autor: smiesznymis. Data publikacji Nie, 2008-09-14 09:39

Dla branży turystycznej, reklama jako narzędzie marketingowe służące pozyskiwaniu klientów, jest niezmiernie ważna. Bez niej nie utrzyma się żaden obiekt, który nie dysponuje wystarczającą renomą. Spośród wszystkich zaś rodzajów reklamy, reklama internetowa, jest jednym z najważniejszych i najbardziej skutecznych narzędzi, głównie ze względu na to iż od razu trafia do osób zainteresowanych.


Książki klasy biznes

Autor: yavaho. Data publikacji Pią, 2006-07-28 15:45

Szukasz fachowej literatury z dziedziny: zarządzanie, marketing, ekonomia czy psychologia biznesu?

Znajdziesz tu nowości wydawnicze literatury biznesowej. Wiele z nich opisuje zagadnienia do tej pory jeszcze nie poruszane. Książki te skierowane są głownie dla dynamicznych menedżerów wielu specjalności, przedsiębiorców i właścicieli firm oraz wszystkich z dużym potencjałem inwestycyjnym, którzy są zainteresowani tematyką biznesową.

Dobra książka biznesowa to inwestycja o najwyższej stopie zwrotu.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj