Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

kurs

Kurs prawa jazdy pierwszym krokiem w drugą młodość

Autor: prsolution. Data publikacji Śro, 2009-08-19 11:55

Po 50 roku życia, kiedy wysłaliśmy już dzieci w świat i nagle w naszym mieszkaniu zrobiło się dziwnie spokojnie, wydaje się nam czasem, ze wszystko co najlepsze już za nami.


Dolnośląski rynek pracy stoi otworem – Inwestuj w siebie

Autor: futerko. Data publikacji Wto, 2008-11-18 18:19

Dolnośląski rynek pracy, choć niezwykle chłonny i nawet odczuwający w przypadku niektórych branż deficyt pracowników, rządzi się własnymi prawami, z których najważniejszymi są wykształcenie i odpowiednie umiejętności.


TAJSKI MASAŻ JOGICZNY - Ajurwedyczna Praca z Ciałem

Autor: Tajski Masaż Jo.... Data publikacji Pon, 2007-09-24 10:47

Kursy językowe

Autor: kopaczek. Data publikacji Nie, 2006-11-05 23:43

Co zrobić, kiedy potrzebna jest jednorazowa pomoc? Jeżeli masz w najbliższym czasie klasówkę lub test z języka niemieckiego, potrzebujesz nauczyć się poprawnej wymowy wiersza czy piosenki, powinien Ci ktoś w tym pomóc. I to ktoś, kto pomoże profesjonalnie.

Wtedy warto skorzystać z pogotowia językowego. W każdej chwili możesz uzyskać pomoc przez Internet. Zajrzyj na stronę http://www.kursy-online.pl/pogotowie-jezykowe/

Tam jest podany kontakt, gdzie możesz zadzwonić i uzyskać potrzebną pomoc w przygotowaniu się

Języka niemieckiego możesz uczyć sie różnymi drogami. Bardzo wygodna jest nauka języków przez Internet. Uczyć możesz się na kilka sposobów. Mogą być to kursy wykupione przez Ciebie, do których masz dostęp w jakimkolwiek czasie. Są to kursy nagrane wcześniej, więc nie masz kontaktu z nauczycielem.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj