Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

książki informatyczne

Książki informatyczne

Autor: yavaho. Data publikacji Sob, 2006-07-29 11:02

Fachowa literatura o tematyce informatycznej - informatyka w najlepszym wydaniu! Znajdziesz tu nowości wydawnicze literatury informatycznej, a wiele z nich opisuje zagadnienia do tej pory jeszcze nie poruszane.

Serwis przygotowany został dla czytelników zainteresowanych zakupem książki o tematyce informatycznej. Jest to miejsce, w którym można uzyskać informacje o najbardziej wartościowych egzemplarzach, którym naprawdę warto poświęcić czas.

Znajdują się tu opisy książek uznanych w świecie polskich autorów oraz tłumaczeń najwybitniejszych pozycji ukazujących się na rynkach zagranicznych pochodzących z renomowanych wydawnictw. Wszystkie publikacje zostały podzielone na poszczególne kategorie, podziały tematyczne i serie wydawnicze co znacznie ułatwia wyszukanie odpowiedniej książki.


Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: komputeks. Data publikacji Pią, 2006-04-14 10:50

Księgarnia informatyczna komputeks.pl zaprasza na zakupy. Nasze atuty to: bogata oferta, nowości, promocje, szybka dostawa, korzystne ceny. Oferujemy książki informatyczne wydawnictw: BTC, Exit, Help, Helion, Microsoft Press, Mikom, Nakom, Read Me, Tortech, Robomatic, WKŁ, WNT i innych. U nas kupisz książki informatyczne dla początkujących i zaawansowanych. Każdy użytkownik komputera znajdzie coś dla siebie. Również programiści i administratorzy będą mile zaskoczeni naszą ofertą. Tutaj kupisz książkę z każdej dziedzin, między innymi: ad


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj