Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

kosmetyczka Wrocław

Zimowe problemy z głowy

Autor: k.gromada. Data publikacji Pon, 2010-04-19 15:15

Styliści są zgodni co do trendów panujących wiosną 2010 roku. Modne będą fryzury naturalne: układany wiatrem artystyczny nieład, luźne koki, niedbałe upięcia, fale i jasne kolory. Niestety, tego typu uczesania wymagają idealnej kondycji włosów, których stan po zimie pozostawia wiele do życzenia.


Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Autor: k.gromada. Data publikacji Śro, 2010-04-14 12:53

Wiosna to czas, kiedy z brzydkich kaczątek pragniemy przeobrazić się w piękne łabędzie. Niestety, przez długie zimowe miesiące zapominałyśmy często o codziennej pielęgnacji. Przybyło nam kilka kilogramów, czujemy się zmęczone i nijakie. Na szczęście, kilka prostych codziennych czynności może szybko przywrócić nam wiarę w siebie i swoją atrakcyjność.

Pani Aleksandra Bochenek, kosmetolog z wrocławskiego Studia Urody Essenza doradza jak pielęgnować skórę twarzy na co dzień:


Piękne 9 miesięcy

Autor: k.gromada. Data publikacji Wto, 2010-03-23 17:52

Stan błogosławiony to nie zawsze błogosławieństwo dla naszej urody. Przetłuszczające się włosy, wypryski, dodatkowe kilogramy i połamane paznokcie… ten magiczny okres dziewięciu najważniejszych miesięcy w życiu wcale nie musi tak wyglądać.

Co więcej, większość ,,poprawek” urody jest niedozwolonych. Lekarze nie polecają koloryzacji włosów oraz zabraniają wielu zabiegów kosmetycznych.


Siłownia XXI wieku

Autor: k.gromada. Data publikacji Pon, 2010-03-15 13:09

Zabiegane, zapracowane, zamyślone, zapatrzone; z problemami, z zadaniami, z nadziejami i planami - przeczekałyśmy zimę, by u progu wiosny zobaczyć w lustrach poszarzałą twarz, kilka dodatkowych kilogramów w okolicach talii oraz kolejną warstwę cellulitu na udach.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj