Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

internet

internet fredrynet

Autor: fredrynet. Data publikacji Nie, 2007-10-28 11:14

Nasza strona zbiera opinie uzytkowników sieci fredryNET w celu podzielenia się swoimi doświadczeniami z tym dostawcą internetu. Żary to mała miejscowość na zachodzie polski, zasłynęła przystankiem Woodstock. Ogólnie jest to całkiem miłe miasteczko, dostawcy internetu prześcigają się w swoich ofertach, ale nie wszyscy. Niestety niektórzy uważają siebie za jedyną tak "dobrą" alternatywę, a jak jest naprawdę...


Art of Wars - gra onlie

Autor: pc3t. Data publikacji Pon, 2007-06-04 22:36

Czym jest Art Of Wars?


Web 2.0 - czy to przyszłość?

Autor: Alex. Data publikacji Pią, 2006-06-09 12:21

Modne ostatnio zjawisko web dwa.zero czy to jest tylko puste hasło reklamowe kilku serwisów które odniosły sukces czy jest to kierunek w którym będzie podążał internet?

Jednym z aspektów web 2.0 jest dziennikarstwo obywatelskie - gdzie zwykli użytkownicy serwisów mogą dodawać swoje artykuły - dzielić się i wymieniać swoje poglądy tworząc serwis niczym gazeta internetowa - gdzie opisują zdarzenie tak jak je widzą - lub opisują zdarzenia które przez media głównego nurtu są uznawane jako mało ważne. Serwisy takie mogą był łatwym sposobem na promocję regionów.


Gotowanie kiedyś i dziś - przepisy kulinarne w internecie

Autor: Alex. Data publikacji Pią, 2006-06-09 11:55

Jak to jest że ludzie poświęcają tyle uwagi jedzeniu?
Przez tysiąclecia rasa ludzka wykształciła setki tysięcy sposobów aby sobie tę codzienną czynność uprzyjemnić (a właściwie jej ostateczny efekt czyli gotową potrawę).
Przepisy kulinarne - to prosty sposób opisania jak przyrządzać potrawy i dania.
Przez tysiąclecia te wszystkie przepisy zmieniały się i kształtowały przekazywane z pokolenia na pokolenie zmieniając się wraz z dostępnością produktów - często podróżując wraz z emigrantami, np pizza kiedyś jedzenie biedaków z Włoch wykonywana z pozostałych resztek stała się najpopularniejszym daniem na świecie.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj