Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Gwiazdy

"Cudowny świat" już w salonikach prasowych Kolportera

Autor: GM FRK. Data publikacji Pią, 2011-10-14 11:30

„Cudowny świat” już w salonikach prasowych Kolportera
We wszystkich salonikach prasowych Kolporter i salonach Top-Press kupić można płytę „Cudowny Świat”. Całkowity dochód ze sprzedaży tego wyjątkowego albumu przeznaczony jest na budowę sztucznej komory serca dla dzieci.


Znane osoby na Twoją komórkę

Autor: nianiaogg. Data publikacji Pon, 2008-11-17 13:44

Praktycznie nie ma osoby, która kupując telefon komórkowy nie zabierałaby się prawie od razu za personalizację swojego pulpitu w telefonie i ustawianie dzwonków i wygaszaczy. Własna, osobista tapeta stała się symbolem tego jacy jesteśmy i przedłużeniem naszego ego. Po tym, jakie tapety ściągane są ze stron internetowych, można w łatwy sposób określić co jest obecnie trendy i na topie, a co jest passe.


Powrót rosyjskiej piosenki

Autor: stefanprecel. Data publikacji Pon, 2008-09-15 09:19

Festiwal Piosenki Rosyjskiej zaczyna się w Zielonej Górze. Pierwszego wieczoru odbędą się dwa koncerty konkursowe, następnie na zakończenie zaśpiewa Edyta Górniak. Pierwszym punktem festiwalu będzie konkurs na najlepszą interpretacje rosyjskiej piosenki. Weźmie w nim udział 10 polskich artystów wyłonionych w ogólnopolskim castingu. Podczas konkursu towarzyszyć będzie im orkiestra Alex Band wraz z 20-osobowym chórem. Próby odbywają się na scenie amfiteatru od kilku dni.


Starship Celebrities Public Relations

Autor: erdablju. Data publikacji Sob, 2007-02-17 16:55

Specajalizujemy się w prowadzeniu działań wizerunkowych na rzecz wszystkich podziwianych i uwielbianych. Nasz zespół tworzy zbiory unikalnych wartości, które zostają przypisane wybitnym osobowościom. Sprawnie zarządza tymi zbiorami a wybitnym postaciom pomaga wyznaczyć "właściwe drogi" i efektywnie komunikuje światu że nimi podążają. A wszystko po to by spójnie i precyzyjnie przekazywać treści o wiele ważniejsze od taniego błysku, który przeważnie trwa krótko.

Przygotowujemy kompleksowe strategie wizerunkowe osób.
Opracowane strategie wdrażamy w życie.
Pomagamy w zarządzaniu wizerunkiem osób, które już go posiadają.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj