Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

gry

Portal Dla Dzieci i Rodziców

Autor: toom111. Data publikacji Pią, 2007-04-13 00:32

Portal Czas Dzieci to Wiarygodne informacje jak i gdzie spędzić czas z dziećmi w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku. Przedstawiamy wydarzenia rozrywkowe i edukacyjne. Ponadto: aktualne repertuary: kin, teatrów; opisy sztuk i filmów dla dzieci granych w Twoim mieście, oferty muzeów i centrów kultury a


Gry

Autor: woltan. Data publikacji Wto, 2006-04-18 10:43

Sklep internetowy 3kropki.pl zaprasza na zakupy, proponując bogatą ofertę gier (ps2, pc, psp, xbox, xbox 360, gba, ds, gc), programów (multimedialne, aplikacje, systemy operacyjne, programy zabezpieczające, programy użytkowe, atlasy) oraz elektoniki(klawiatury, myszki, głośniki, kontrolery gier, akcesoria, konsole, mp3 playery, pamięci, podkładki). Sprzedajemy tylko oryginalne gry komputerowe i licencjonowane programy. Satysfakcja z zakupów to nasze główne założenie. Staranna edycja, prosta nawigacja i przejrzystość oferty wyznaczają kierunek rozwoju naszego sklepu.


Gry do pobrania

Autor: gry. Data publikacji Nie, 2006-04-02 00:45

Gry mogą mieć charakter zarówno fizyczny (gra w piłkę nożną) jak też umysłowy (szachy) bądź hazardowy (poker). Wiele gier ma charakter pośredni między tymi kategoriami. Większość gier, choć nie wszystkie, ma charakter konkurencyjny i celem gracza bądź grupy graczy jest pokonanie pozostałych uczestników.

Innym znaczeniem słowa gra jest model matematyczny, gry w którym uczestniczy kilku graczy starających się uzyskać dla siebie jak najlepszy wynik. Modele takie odwzorowują dobrze wiele sytuacji ekonomicznych, biologicznych i innych. Dział matematyki zajmujący się tymi grami to teoria gier.


Gry flash

Autor: sxc. Data publikacji Pią, 2006-03-31 23:56

Ostatnimi czasy furorę w Internecie robią gry flash. Część z nas nie wie zapewne, z czym mamy do czynienia - dlatego pozwolę sobie przytoczyć prostą definicję tego słowa.

Gry flash - małe, wykonane w technologii flash animacje komputerowe, zwykle zawierające treści mające rozśmieszyć ich odbiorcę. Często interaktywne, zaopatrzone w dźwięk i reagujące w sposób bezpośredni na poczynania odbiorcy.


Stare gry

Autor: marcino. Data publikacji Pią, 2006-03-31 14:01

Historia gier komputerowych sięga aż od 1952 roku do dnia dzisiejszego... I tak ,,sięgać" będzie pewnie jeszcze przez wiele lat i wieków, aż do końca świata...
Gdybyśmy chcieli napisać wszystko o grach komputerowych, nie starczyłoby pewnie miejsca na serwerze, bo ten dokument ważyłby tak dużo, że mięłyby wieki, zanim by się załadował... Dlatego ten obszerny temat streszczę w 1 zdaniu.

Abandonware stare gry download.

Gry komputerowe - realizacja pomysłu gry w formie interaktywnego programu komputerowego, będąca podgatunkiem aplikacji komputerowych. Tak właśnie można byłoby to wszystko opisać...


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj