Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

gotowanie

Kuchnia włoska

Autor: stefanprecel. Data publikacji Czw, 2008-08-28 11:07

Czym jest kuchnia włoska?


Zaczyna się sezon na Grzyby!

Autor: Alex. Data publikacji Pon, 2006-08-28 15:37

Powili nadchodzi jesień i czas się wybrać na grzybobranie! Ale co ugotować z zebranych grzybów jak przyrządzić? Grzyby dostarczają niezwykłych doznań smakowych i są zbierane od tysięcy lat, przepisy kulinarne na grzyby i dania z grzybów są równie różnorodne jak kuchnie krajów w których się je zbiera klasyczny gulasz z maślaków czy na przykład znakomite włoskie danie z prawdziwków z makaronem. Grzyby można łączyć z innymi ingrediencjami jak drób czy inne mięsa - w kuchniach innych krajów powszechne są połączenia grzybów z rybami - choć to jest raczej rzadsze w kuchni polskiej.


Gotowanie kiedyś i dziś - przepisy kulinarne w internecie

Autor: Alex. Data publikacji Pią, 2006-06-09 11:55

Jak to jest że ludzie poświęcają tyle uwagi jedzeniu?
Przez tysiąclecia rasa ludzka wykształciła setki tysięcy sposobów aby sobie tę codzienną czynność uprzyjemnić (a właściwie jej ostateczny efekt czyli gotową potrawę).
Przepisy kulinarne - to prosty sposób opisania jak przyrządzać potrawy i dania.
Przez tysiąclecia te wszystkie przepisy zmieniały się i kształtowały przekazywane z pokolenia na pokolenie zmieniając się wraz z dostępnością produktów - często podróżując wraz z emigrantami, np pizza kiedyś jedzenie biedaków z Włoch wykonywana z pozostałych resztek stała się najpopularniejszym daniem na świecie.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj