Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

eska

Hity na Czasie w Bydgoszczy

Autor: prsolution. Data publikacji Pon, 2009-08-17 12:40

Wraz z końcem wakacji ku końcowi dobiega również najgorętsza, największa pod względem rozmachu technicznego i sceny trasa koncertowa w Polsce, czyli „Hity na Czasie”


Hity lata 2009 już wybrane!

Autor: prsolution. Data publikacji Czw, 2009-08-13 11:05

Sopot Hit Festiwal 2009 już za nami. Przez dwa dni wybieraliśmy polski i zagraniczny hit lata 2009 czyli utwory, które nucić będzie cała Polska, a trzeciego dnia wraz z Budką Suflera obchodziliśmy 35-lecie istnienia grupy.


Już 28 maja rusza Eska TV – nowy kanał telewizji muzycznej.

Autor: prsolution. Data publikacji Wto, 2009-05-19 15:45

Radio ESKA – najsilniejsza sieć radiowa w Polsce uruchamia telewizyjną stację muzyczną. ESKA TV - nowa telewizja muzyczna, podobnie jak sieć radiowa ESKI profilowana będzie jako „Hity na czasie“.

W ESKA TV pojawią się między innymi uwielbiane gwiazdy Radia ESKA: Jankes, Puoteck oraz Kinga Zdrojewska. Stacja ESKA TV startuje ekskluzywnie na paltformie telewizji nowej generacji n. ESKA TV i n-ka zapowiadają szeroko zakrojone wspólne działania reklamowe. Partnerami ESKA TV będą między innymi ONET.PL oraz Multikino.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj