Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

domy

EkoPark Niepołomice - Miejsce na twój dom.

Autor: tomekg. Data publikacji Śro, 2006-07-26 16:49

Miło nam zaprezentować Państwu realizowane przez nas osiedle domów EKOPARK NIEPOŁOMICE. Sądzimy, że jeśli poświęcicie Państwo trochę czasu na zapoznanie się z naszą ofertą - to na pewno odkryjecie liczne walory naszego EKOPARKU. Łączy on bowiem zalety nowoczesności i kompleksowości rozwiązań z walorami rekreacyjnymi okolicy oraz ekonomiczności.

Obecnie realizujemy I etap inwestycji w skład którego wchodzi 71 domów. Całe osiedle będzie się składało z około 215 obiektów. Dla Państwa komfortu planujemy również przygotować między innymi: sklepy, lokale usługowe, przedszkole, plac zabaw oraz boisko do siatkówki lub koszykówki. EKOPARK będzie oczywiście zapewniał wszystkim chętnym odpowiednią infrastrukturę telekomunikacyjną wraz z szerokopasmowym dostępem do internetu.


Projekty domów gotowe i indywidualne - www.projekty.domow.pl

Autor: projekty1. Data publikacji Wto, 2006-04-25 12:16

Projekty domów gotowe i indywidualne. Zaprezentowana w serwisie lista jest zbiorem odnośników do pracowni projektowych, biur projektowych oraz pracowni architektonicznych prezentujących w internecie swoje projekty domów. Serwis projekty domów to w dużej części katalogi projektów gotowych, ale nie tylko... Znajdziesz u nas propozycje dużych biur projektowych oraz niewielkich pracowni architektonicznych, projekty gotowe oraz projekty powtarzalne. Serwis ułatwi Ci kontakt z pracowniami oraz wybór swojego wymarzonego domu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego projektu gotowego, współpracujący z nami architekci zaproponują Ci projekt indywidualny. W dziale ciekawostki możesz dowiedzieć się nowych rzeczy. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju serwisu, serdecznie zapraszamy do publikacji artykułu.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj