Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

dobre pomysły

Sentymentalne prezenty z odrobiną humoru na dla Babci i Dziadka

Autor: ania. Data publikacji Wto, 2010-01-19 17:30

Dziadkowie to, po rodzicach, najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. Nikt tak jak oni nie potrafi rozbawić do łez, czy pocieszyć w trudnej chwili. Styczeń to czas wyjątkowy dla wszystkich wnucząt. Teraz, gdy Babcia nie zabierze nas już na wymarzone wakacje a Dziadek nie posadzi na kolanach powinniśmy się im odwdzięczyć i podziękować za wszystko co dla nas zrobili. Zbliża się 21 i 22 stycznia - w tych dniach Dziadkowie obchodzą swoje święto.


Kultowe skarpetki już w Polsce!

Autor: TrzySkarpetki. Data publikacji Czw, 2009-07-09 14:51

Oryginalne, pakowane po trzy skarpetki kultowej amerykańskiej marki Little Miss Matched zawojowały świat i są już w Polsce. Każdy potrójny zestaw skarpetek to trzy świetne wzory, niepowtarzalna kolorystyka - i zaproszenie do zabawy modą.

Dlaczego trzy?


Szukasz pomysłów na Halloween? Odkryj sekret Voltage

Autor: lex. Data publikacji Śro, 2006-09-20 22:34

Do niedawna na koncertach, podczas różnego rodzaju eventów sprzedawano tylko świecące bransoletki lub pałeczki. Od niedawna w Polsce dostępny jest nowy niesamowity produkt - Świecący żel Voltage.

Nocne koncerty, pokazy sztucznych ogni, parady uliczne i inne nocne imprezy już nigdy nie będą takie same!

Teraz i Ty możesz zabłysnąć w tłumie. Wyobraź sobie wydarzenia sportowe (włosy w kolorze Twojej drużyny), nocne gry i polowania, bale przebierańców, imprezy w klubach, imprezy dla dzieci itd.

Voltage można również nałożyć na przedmioty, banery, samochody, plakaty, drewno, plastik, metal, gumę... możesz to sobie wyobrazić? Na tym właśnie polega magia tego produktu. Jest bezpieczny i zmywa się zwykłym szamponem.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj